d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14274284294304311257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2013 07:29am
Basszatok szet a topikot PLEASE
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 07:33am
Quote (beni @ Jan 4 2013 03:17pm)
Te még tényleg nem mondtál semmi használható tanácsot ebben a topicban, csak annyit hallottunk, hogy profi edző vagy és ezt tanulod az egyetemen.

Egyébként meg én nem vennék komolyan egy edzőt akin semmi izom nincs. De halál elhízottat sem (pláne, ha fiatal és nem 90 éves ex-súlyemelőről beszélünk).

Egyszer elmentem jiu-jitsu edzésre és az edzőnek olyan vékony felkarja volt, hogy féltem eltörik az első luftnál. És magyarázott valami csajnak az önvédelemről. Hát baromira az jött le, hogy itt se fizikailag nem követelnek se sehogy.


Szegény képtelen ezt felfogni, érdekes lenne ha egyetemre járna, fél éve még azt magyarázta, hogy milyen hülye aki egyetemre jár meg semmi értelme.

Quote (ecneB @ Jan 4 2013 03:17pm)
marpedig a cigany kinezetu babysitterre sem fogja az ember rabizni a gyermeket, na ugyanez a helyzet szerintem mas testevel es a te edzoi mivoltoddal kapcsolatban


Smatnál viszont az a helyzet, hogy se fizikuma nincs se tudása
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2013 07:38am
Quote (beni @ 4 Jan 2013 15:17)
Te még tényleg nem mondtál semmi használható tanácsot ebben a topicban, csak annyit hallottunk, hogy profi edző vagy és ezt tanulod az egyetemen.

Egyébként meg én nem vennék komolyan egy edzőt akin semmi izom nincs. De halál elhízottat sem (pláne, ha fiatal és nem 90 éves ex-súlyemelőről beszélünk).

Egyszer elmentem jiu-jitsu edzésre és az edzőnek olyan vékony felkarja volt, hogy féltem eltörik az első luftnál. És magyarázott valami csajnak az önvédelemről. Hát baromira az jött le, hogy itt se fizikailag nem követelnek se sehogy.


Ez amugy annyira true, en is olyan edzovel edzek akirol tudom, hogy a nullarol kezdte, mert nem csak magaban az edzestervben tud segiteni. Amit sose ertettem, h ferfi letedre hogyan lehet no a szenelyi edzod, teljesen mas kategoria a ketto.

Bencere meg mirin vagyok, tobbet elert 2 honap alatt, mint en 4

This post was edited by RRC on Jan 4 2013 07:39am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2013 07:50am
Mivanitt MI
milyen kép volt az előző oldalon?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2013 07:58am
Quote (fahrii @ 4 Jan 2013 15:50)
Mivanitt MI
milyen kép volt az előző oldalon?


Mate postolt magarol kepet, no?
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 08:00am
Quote (RRC @ Jan 4 2013 03:58pm)
Mate postolt magarol kepet, no?


nem egészen :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2013 08:01am
Quote (championmath @ 4 Jan 2013 16:00)
nem egészen :D


Akkor? Gieb info
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 4 2013 08:02am
Quote (RRC @ 4 Jan 2013 16:01)
Akkor? Gieb info


nekem is pls
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 4 2013 08:03am
Quote (ecneB @ Jan 4 2013 03:20pm)
kerjetek bajnokmatetol a kepet ha rohogni akartok


fulladozok :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2013 08:05am
Smat nem felsz h elfuj a szel?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14274284294304311257Next
Add Reply New Topic New Poll