d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1427428429430431660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 10 2013 08:58pm
voltam akkora hülye, hogy leformatáltam MINDENT az sd és külső sd kártyáról, amikor csak romot akartam frissíteni :D

40 perce szarakszom eddig, végre van fent valami működő ROM, de most meg a gépem nem látja a telefont
felrakom azt a szar samsung kiest, az nem tud kapcsolódni, sajátgépben meg nem tudok fellépni.

most dropboxon keresztül másolom fel a normális romot, de mire ez a szar letölti beleőszülök.

felrakom az új ROMot és kurvára remélem, hogy nem lesz bootloopos
utána kezdődik csak a finom rész: minden szart visszaállítani meg visszamásolni számítógépes kapcsolat nélkül

This post was edited by TouchCow on Jul 10 2013 09:02pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 10 2013 11:06pm
Quote (TouchCow @ 11 Jul 2013 04:58)
voltam akkora hülye, hogy leformatáltam MINDENT az sd és külső sd kártyáról, amikor csak romot akartam frissíteni :D

40 perce szarakszom eddig, végre van fent valami működő ROM, de most meg a gépem nem látja a telefont
felrakom azt a szar samsung kiest, az nem tud kapcsolódni, sajátgépben meg nem tudok fellépni.

most dropboxon keresztül másolom fel a normális romot, de mire ez a szar letölti beleőszülök.

felrakom az új ROMot és kurvára remélem, hogy nem lesz bootloopos
utána kezdődik csak a finom rész: minden szart visszaállítani meg visszamásolni számítógépes kapcsolat nélkül


na, reggel 7:06 és jobb a telóm, mint rég
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 11 2013 01:26am
Quote (AngryBug @ 10 Jul 2013 13:40)
írtad h ne kapcsoljam be hanem vigyem szervizbe, szervízben meg a csajszi aztmondja h nem sok esélyt ad arra h működni fog a teló, és feleslegesen ne adjak ki 3-4 ezer forintot


és ezért bekapcsoltad hogy tényleg semmi esélyed ne legyen már :D
amikor beleejtetted azonnal ki kellett volna venni az aksit, a telefont megmosni, meg beáztatni desztillált vízbe, majd úgyhagyni száradni egy hétre

This post was edited by fahrii on Jul 11 2013 01:26am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 11 2013 02:56pm
http://index.hu/tech/cellanaplo/2013/07/11/kameraval_terhet_vissza_a_csucsra_a_nokia/


azért ez do want
mondjuk pont nem a kamera miatt, azt leszarom
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 12 2013 01:23am
a lumia 520 35k feltöltőkártyásan a tmobilenál
asszem ez eléggé n1 ajánlat ha valakit érdekel... :)
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 12 2013 12:16pm
azóta se kapcsolt be, szervizbe 4-5ezer lenne a javítás, de nem ajánlják h kidobjam a pénzt mert nembiztos h megtudjak csinalni

milenne ha feltenném töltőre?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2013 05:07am
beesett a telóm a balatonba, kb 3 percet volt benne, amíg szétbontottam a stéget, hogy be tudjak mászni érte
amikor kiszedtem még be volt kapcsolva, semmi baja nem volt, de gyorsan szétszedtem és elraktam hogy száradjon
galaxy s 2
meddig hagyjam így kikapcsolva?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 05:15am
Quote (xGurke @ 13 Jul 2013 13:07)
beesett a telóm a balatonba, kb 3 percet volt benne, amíg szétbontottam a stéget, hogy be tudjak mászni érte
amikor kiszedtem még be volt kapcsolva, semmi baja nem volt, de gyorsan szétszedtem és elraktam hogy száradjon
galaxy s 2
meddig hagyjam így kikapcsolva?


Csináld azt amit írtam fentebb. Balaton nem egy tiszta víz, szétszedett állapotba lökd bele egy desztillált vizes flakonba, hogy kimosd az esetleges bekerült szennyeződéseket (jól mosd át, hagyd benne), aztán rakd be egy tál rízs közé hagy száradjon. Minél tovább annál jobb, én tuti bennehagynám 1 hétre is akár. Így már nagy esélyekkel indulsz azért...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2013 05:18am
Quote (fahrii @ Jul 13 2013 11:15am)
Csináld azt amit írtam fentebb. Balaton nem egy tiszta víz, szétszedett állapotba lökd bele egy desztillált vizes flakonba, hogy kimosd az esetleges bekerült szennyeződéseket (jól mosd át, hagyd benne), aztán rakd be egy tál rízs közé hagy száradjon. Minél tovább annál jobb, én tuti bennehagynám 1 hétre is akár. Így már nagy esélyekkel indulsz azért...


azért elég jól le van zárva az a teló, egy homokszem nem ment bele, nem fogom vízbe rakni most csak azért, hogy tiszta legyen
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 13 2013 05:24am
Quote (xGurke @ 13 Jul 2013 11:18)
azért elég jól le van zárva az a teló, egy homokszem nem ment bele, nem fogom vízbe rakni most csak azért, hogy tiszta legyen


Akkor bb zsir uj galaxy s2 galaxy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1427428429430431660Next
Add Reply New Topic New Poll