voltam akkora hülye, hogy leformatáltam MINDENT az sd és külső sd kártyáról, amikor csak romot akartam frissíteni

40 perce szarakszom eddig, végre van fent valami működő ROM, de most meg a gépem nem látja a telefont
felrakom azt a szar samsung kiest, az nem tud kapcsolódni, sajátgépben meg nem tudok fellépni.
most dropboxon keresztül másolom fel a normális romot, de mire ez a szar letölti beleőszülök.
felrakom az új ROMot és kurvára remélem, hogy nem lesz bootloopos
utána kezdődik csak a finom rész: minden szart visszaállítani meg visszamásolni számítógépes kapcsolat nélkül
This post was edited by TouchCow on Jul 10 2013 09:02pm