d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14264274284294301257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 06:50am
Quote (peterqwer @ 4 Jan 2013 12:47)
Ahhoz hogy ne legyen igazad állítanod is kéne valamit, ez pedig témán belül van, hogy egy csoffadt kis szar vagy.


Nem, és még mindig nem tudtad elolvasni a hszt amit írtam, vagy csak találtad meg benne a lényeget.
Nem kell Ronnie Coleman alkatúnak lennem, ezt felbírod fogni? Vagy aki nem 2 ajtós szekrény az nem érthet hozzá? Mutass már magadról egy before-after képsorozatot, mindenkit kurvára érdekelne te gyökér. 1-1,5 éve játsszátok itt az eszeteket hogy ti mekkora kondi királyok vagytok de gyanítom 50 kilót nem tudtok fekve kinyomni. GGWP.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 4 2013 06:53am
je eltunt a kep ;d bajnokmate kerlek kuld at
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 06:54am
Quote (ecneB @ 4 Jan 2013 12:53)
je eltunt a kep ;d bajnokmate kerlek kuld at


Érted vicces a kép mert inzultál meg gyúrós topicban van xdddddddddddddddddddddddD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 4 2013 07:01am
Quote (Smat @ 4 Jan 2013 14:54)
Érted vicces a kép mert inzultál meg gyúrós topicban van xdddddddddddddddddddddddD


nem tudom eldonteni igazabol h a valogatott jara vagy te a durvabb sportember kinezet alapjan
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 07:04am
Quote (Smat @ Jan 4 2013 02:50pm)
Nem, és még mindig nem tudtad elolvasni a hszt amit írtam, vagy csak találtad meg benne a lényeget.
Nem kell Ronnie Coleman alkatúnak lennem, ezt felbírod fogni? Vagy aki nem 2 ajtós szekrény az nem érthet hozzá? Mutass már magadról egy before-after képsorozatot, mindenkit kurvára érdekelne te gyökér. 1-1,5 éve játsszátok itt az eszeteket hogy ti mekkora kondi királyok vagytok de gyanítom 50 kilót nem tudtok fekve kinyomni. GGWP.


Van egy kis különbség a 60 kg-os izomtalan tested és a nem kell Ronnie Coleman alkatúnak lenned között, ettől még érthetnél hozzá, csak kérdés ki venne komolyan ha lemennél az edzőterembe,
hogy személyi edző vagy ilyen testalkattal. Mellesleg nem mondtál még semmi hasznos infót/tanácsot. A tudásod kimerült abban, hogy megemlítetted Ronnie Colemant, meg jössz a fekvenyomással,
btw nem nyomok fekve egy ideje csak kézisúlyzókkal, meg amúgy is szar vagyok fekvenyomásba, de nézz már magadra ember, te vagy az aki nemhogy 50 kilót, 30-at nehezen tudnál kinyomni.

Quote (ecneB @ Jan 4 2013 02:53pm)
je eltunt a kep ;d bajnokmate kerlek kuld at



sent
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 07:14am
Quote (championmath @ 4 Jan 2013 13:04)
Van egy kis különbség a 60 kg-os izomtalan tested és a nem kell Ronnie Coleman alkatúnak lenned között, ettől még érthetnél hozzá, csak kérdés ki venne komolyan ha lemennél az edzőterembe,
hogy személyi edző vagy ilyen testalkattal.  Mellesleg nem mondtál még semmi hasznos infót/tanácsot. A tudásod kimerült abban, hogy megemlítetted Ronnie Colemant, meg jössz a fekvenyomással,
btw nem nyomok fekve egy ideje csak kézisúlyzókkal, meg amúgy is szar vagyok fekvenyomásba, de nézz már magadra ember, te vagy az aki nemhogy 50 kilót, 30-at nehezen tudnál kinyomni.




sent


Mert csak azt lehet komolyan venni aki 2 ajtós szekrény. Ne bassz már fel a tudatlanságoddal pls, mondj normális érveket akkor talán komolyan is veszlek.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 4 2013 07:17am
marpedig a cigany kinezetu babysitterre sem fogja az ember rabizni a gyermeket, na ugyanez a helyzet szerintem mas testevel es a te edzoi mivoltoddal kapcsolatban
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 4 2013 07:17am
Quote (Smat @ Jan 4 2013 02:14pm)
Mert csak azt lehet komolyan venni aki 2 ajtós szekrény. Ne bassz már fel a tudatlanságoddal pls, mondj normális érveket akkor talán komolyan is veszlek.


Te még tényleg nem mondtál semmi használható tanácsot ebben a topicban, csak annyit hallottunk, hogy profi edző vagy és ezt tanulod az egyetemen.

Egyébként meg én nem vennék komolyan egy edzőt akin semmi izom nincs. De halál elhízottat sem (pláne, ha fiatal és nem 90 éves ex-súlyemelőről beszélünk).

Egyszer elmentem jiu-jitsu edzésre és az edzőnek olyan vékony felkarja volt, hogy féltem eltörik az első luftnál. És magyarázott valami csajnak az önvédelemről. Hát baromira az jött le, hogy itt se fizikailag nem követelnek se sehogy.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 4 2013 07:18am
Quote (Smat @ Jan 4 2013 02:50pm)
Nem, és még mindig nem tudtad elolvasni a hszt amit írtam, vagy csak találtad meg benne a lényeget.
Nem kell Ronnie Coleman alkatúnak lennem, ezt felbírod fogni? Vagy aki nem 2 ajtós szekrény az nem érthet hozzá? Mutass már magadról egy before-after képsorozatot, mindenkit kurvára érdekelne te gyökér. 1-1,5 éve játsszátok itt az eszeteket hogy ti mekkora kondi királyok vagytok de gyanítom 50 kilót nem tudtok fekve kinyomni. GGWP.


IZI

wtf volt ez a tarshed post maraton, faszom lemaradtam

This post was edited by SnoopDogg on Jan 4 2013 07:18am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 4 2013 07:20am
Quote (SnoopDogg @ 4 Jan 2013 15:18)
IZI

wtf volt ez a tarshed post maraton, faszom lemaradtam


kerjetek bajnokmatetol a kepet ha rohogni akartok
Go Back To Magyar Topic List
Prev14264274284294301257Next
Add Reply New Topic New Poll