Quote (rapiddani @ Mar 3 2021 09:52pm)
én elkezdtem ezt az iqos dolgot, ugyanolyan drága, viszont kurvara nem büdös (bár régen nem zavart a szaga a sima ciginek, most már igen) illetve hiába tolok el egy dobozt, akkor se érzem másnap reggel h tudon basztak
ez is egy penzolo faszsag, de egy fokkal jobbnak érzem mint a sima cigit.
Az ecigi nekem ugyanaz volt mint anarkinnak, amikor belejöttem kb már allandoan azt a fost szívtam, azon kívül h olcsó, szerintem szarabb lehet az egészségnek
Pár éve letettem 1evre, aztán jött pialas közbe h jó egy szal már úgyse hat ram, de.
most babaprojektig tolom aztán leteszem az a terv, de gyenge foshalmaz vagyok jelenleg, plusz kibaszott stressesek a napjaim, melot is váltok aztán kicsit csocson van az idegrendszerem, legalább ez a szar kikapcsol
++ nem is ertem aki meg dohanyzik mert nem icost sziv, legalabb nem vagyok szarul 2 napig ha lemegy 1 doboznyi ivas kozbe + nem marad meg a szaga ugyh tudom kocsiban/szellozo belterbe szivni