d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1425942604261426242634765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Mar 3 2021 02:36pm
Quote (Anarkin @ Mar 3 2021 09:28pm)
ha beutott a gyogyszer akkor mar nem issue a fenti gondolat (kaja szex utan), mert fel se merul
ezert is irtam az h x ido utan tunik fel, h nem tunt fel

/u
igazabol csak abbol kell kizokkenni h kezzel labbal menteni akarjuk a dohanyzast, mindegy milyen formaban
ez nekunk ugye viszont nem megy.
na ezt megteszi helyettunk a cucc


~5eve leraktam 3honapra, akkor az alkohol buktatta meg a dolgot
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 3 2021 02:52pm
én elkezdtem ezt az iqos dolgot, ugyanolyan drága, viszont kurvara nem büdös (bár régen nem zavart a szaga a sima ciginek, most már igen) illetve hiába tolok el egy dobozt, akkor se érzem másnap reggel h tudon basztak

ez is egy penzolo faszsag, de egy fokkal jobbnak érzem mint a sima cigit.

Az ecigi nekem ugyanaz volt mint anarkinnak, amikor belejöttem kb már allandoan azt a fost szívtam, azon kívül h olcsó, szerintem szarabb lehet az egészségnek

Pár éve letettem 1evre, aztán jött pialas közbe h jó egy szal már úgyse hat ram, de.

most babaprojektig tolom aztán leteszem az a terv, de gyenge foshalmaz vagyok jelenleg, plusz kibaszott stressesek a napjaim, melot is váltok aztán kicsit csocson van az idegrendszerem, legalább ez a szar kikapcsol

This post was edited by rapiddani on Mar 3 2021 02:52pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 3 2021 03:09pm
Quote (rapiddani @ Mar 3 2021 09:52pm)
én elkezdtem ezt az iqos dolgot, ugyanolyan drága, viszont kurvara nem büdös (bár régen nem zavart a szaga a sima ciginek, most már igen) illetve hiába tolok el egy dobozt, akkor se érzem másnap reggel h tudon basztak

ez is egy penzolo faszsag, de egy fokkal jobbnak érzem mint a sima cigit.

Az ecigi nekem ugyanaz volt mint anarkinnak, amikor belejöttem kb már allandoan azt a fost szívtam, azon kívül h olcsó, szerintem szarabb lehet az egészségnek

Pár éve letettem 1evre, aztán jött pialas közbe h jó egy szal már úgyse hat ram, de.

most babaprojektig tolom aztán leteszem az a terv, de gyenge foshalmaz vagyok jelenleg, plusz kibaszott stressesek a napjaim, melot is váltok aztán kicsit csocson van az idegrendszerem, legalább ez a szar kikapcsol



++ nem is ertem aki meg dohanyzik mert nem icost sziv, legalabb nem vagyok szarul 2 napig ha lemegy 1 doboznyi ivas kozbe + nem marad meg a szaga ugyh tudom kocsiban/szellozo belterbe szivni
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 3 2021 03:24pm
Quote (bamboo @ 3 Mar 2021 20:41)
valaki segicsen leszokni a czigarettáról
nem akarok havi 50ezret költeni erre a szarra



Nekem egy alkalmazas segitett aminek ‘kwit’ a neve
Cold turkey leteszed a cigit es beallitod mikor raktad le, mennyit szivtal altalaban es mennyibe kerult egy doboz, es az alkalmazas segit tippekkel meg achikkal hogy tovabbbirjad, aztan egy ido utan mar csak azert sem gyujt ra az ember hogy ne torje meg a szamlalot

Ezek az en statjaim jelenleg, majdnem 2millio forint megsporolva tobb mint 3 ev alatt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 3 2021 03:27pm
Quote (rapiddani @ 3 Mar 2021 21:52)
én elkezdtem ezt az iqos dolgot, ugyanolyan drága, viszont kurvara nem büdös (bár régen nem zavart a szaga a sima ciginek, most már igen) illetve hiába tolok el egy dobozt, akkor se érzem másnap reggel h tudon basztak

ez is egy penzolo faszsag, de egy fokkal jobbnak érzem mint a sima cigit.

Az ecigi nekem ugyanaz volt mint anarkinnak, amikor belejöttem kb már allandoan azt a fost szívtam, azon kívül h olcsó, szerintem szarabb lehet az egészségnek

Pár éve letettem 1evre, aztán jött pialas közbe h jó egy szal már úgyse hat ram, de.

most babaprojektig tolom aztán leteszem az a terv, de gyenge foshalmaz vagyok jelenleg, plusz kibaszott stressesek a napjaim, melot is váltok aztán kicsit csocson van az idegrendszerem, legalább ez a szar kikapcsol


senee commentjei nem kapcsolnak ki?
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Mar 3 2021 03:34pm
Quote (Namechange @ Mar 3 2021 10:24pm)
Nekem egy alkalmazas segitett aminek ‘kwit’ a neve
Cold turkey leteszed a cigit es beallitod mikor raktad le, mennyit szivtal altalaban es mennyibe kerult egy doboz, es az alkalmazas segit tippekkel meg achikkal hogy tovabbbirjad, aztan egy ido utan mar csak azert sem gyujt ra az ember hogy ne torje meg a szamlalot

Ezek az en statjaim jelenleg, majdnem 2millio forint megsporolva tobb mint 3 ev alatt
https://i.imgur.com/JtiYlLd.jpg


azigen
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 4 2021 02:28am
En sose tudtam raszokni a cigire, pedig nagyon próbálkoztam

Damn most is vagy fel eve nem dohányoztam. Durva
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Mar 4 2021 01:20pm
bár tudnám mi alapján dönti el a warcraft3 reforged, hogy 5 másodpercig tölti be a játékot, vagy 72 percig
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 4 2021 01:43pm
Quote (Makkertest @ Mar 4 2021 08:20pm)
bár tudnám mi alapján dönti el a warcraft3 reforged, hogy 5 másodpercig tölti be a játékot, vagy 72 percig


nyomom az öreg hellhalt + farm tdt
Member
Posts: 81
Joined: Nov 27 2018
Gold: 340.00
Mar 4 2021 03:01pm
Csak a lelki nyomorékok dohányoznak. Szívsz egy rohadt drága szart mert "ó de nehéz az életem". Ennyit megérdemlek. Ó de nehéz az életem = anyám nem ad 1000 forintot naponta energia italra, hogy este 12-ig nyomjam az apám által megvásárolt PC-n a GTA SA multit szintém lelkileg nyomorék, szűz 18 évesek ellen.

Ó de szép, szívjuk a dohányt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1425942604261426242634765Next
Add Reply New Topic New Poll