Quote (bazdmegmarnemtudom @ 14 Sep 2018 11:58)
atolvastam vis postjat, de harmadszorra se tudom ertelmezni.
"Nagyon tévedsz. Engem 3 napja break checkkelt egy autó, helyszínelő rendőr megmondta h én vagyok a hibás, mert álló autó nem okoz balesetet.
Én csak bekanyarodtam jobbra az uitcába, csak megálltam mintha átengednék egy gyalogost. Ő meg jobbról nekem jött. Ezért is nem angyon vitatkozott, nem beállítam konkrétan elé és satuztam. Hiába nem adtam meg az elsőbbséget, a "balesetet" ő okozta, legalábbis kresz-viszonyban, ami tudom h hülyeség, de így van"
auto mogott mentel motorral (?), jobb kanyar kozben, mikozben ment at 1 gyalogos (?), jobbrol (a padkarol?????) neked jott 1 auto, es o fekezett be eled?
nem tudom elkepzelni a helyzetet
jo, felrobban az agyam, ha valaki raer, fejtse ki nekem, ty
az autos eset nincs leirva reszletesen csak amit o csinalt