d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1425426427428429532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 14 2018 03:42am
Quote (Vismajor @ Sep 14 2018 08:03am)
Motorral voltam, és épp h eldőlt a biciklivel
Mondtam h nem álltam be elé és satuztam



Nagyon tévedsz. Engem 3 napja break checkkelt egy autó, helyszínelő rendőr megmondta h én vagyok a hibás, mert álló autó nem okoz balesetet.
Én csak bekanyarodtam jobbra az uitcába, csak megálltam mintha átengednék egy gyalogost. Ő meg jobbról nekem jött. Ezért is nem angyon vitatkozott, nem beállítam konkrétan elé és satuztam. Hiába nem adtam meg az elsőbbséget, a "balesetet" ő okozta, legalábbis kresz-viszonyban, ami tudom h hülyeség, de így van

Nem csak csajokkal "keménykedek", szarok rá ki nő v nem, mindegyik mellett lelassítok és "megkérem" h legközelebb álljon meg a pirosnál ne legyen fogyatékos, ha nő ha férfi.

És amúgy most sem állt szándékomban h felborítsam a csajt, jó pár métere volt reagálni/megállni, én tényleg csak megakartam állítani és megkérdezni mi a kurva anyámért nem lehet megállni a pirosnál mint az összes többi kibaszott közlekedő
Csak a csaj a csillagokat számolta v nemtom és nekem jött


Hiába nem adtam meg az elsőbbséget, a "balesetet" ő okozta


oké majkul
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 14 2018 03:45am
Quote (rapiddani @ Sep 14 2018 11:42am)
Hiába nem adtam meg az elsőbbséget, a "balesetet" ő okozta


oké majkul


legalabbis kresz viszonylatban
tudom, hulyeseg de igy van

XD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 14 2018 03:49am
Quote (rapiddani @ 14 Sep 2018 11:42)
Hiába nem adtam meg az elsőbbséget, a "balesetet" ő okozta


oké majkul


lehet ezt is a corvinuson tanulta

egyebkent ha nem tartod a kovetesi tavolsagot, az a te bajod
ez kivetelsen nem hulyeseg

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Sep 14 2018 03:51am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 14 2018 03:58am
atolvastam vis postjat, de harmadszorra se tudom ertelmezni.

"Nagyon tévedsz. Engem 3 napja break checkkelt egy autó, helyszínelő rendőr megmondta h én vagyok a hibás, mert álló autó nem okoz balesetet.
Én csak bekanyarodtam jobbra az uitcába, csak megálltam mintha átengednék egy gyalogost. Ő meg jobbról nekem jött. Ezért is nem angyon vitatkozott, nem beállítam konkrétan elé és satuztam. Hiába nem adtam meg az elsőbbséget, a "balesetet" ő okozta, legalábbis kresz-viszonyban, ami tudom h hülyeség, de így van"

auto mogott mentel motorral (?), jobb kanyar kozben, mikozben ment at 1 gyalogos (?), jobbrol (a padkarol?????) neked jott 1 auto, es o fekezett be eled?
nem tudom elkepzelni a helyzetet
jo, felrobban az agyam, ha valaki raer, fejtse ki nekem, ty

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Sep 14 2018 03:59am
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 14 2018 04:15am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 14 Sep 2018 11:58)
atolvastam vis postjat, de harmadszorra se tudom ertelmezni.

"Nagyon tévedsz. Engem 3 napja break checkkelt egy autó, helyszínelő rendőr megmondta h én vagyok a hibás, mert álló autó nem okoz balesetet.
Én csak bekanyarodtam jobbra az uitcába, csak megálltam mintha átengednék egy gyalogost. Ő meg jobbról nekem jött. Ezért is nem angyon vitatkozott, nem beállítam konkrétan elé és satuztam. Hiába nem adtam meg az elsőbbséget, a "balesetet" ő okozta, legalábbis kresz-viszonyban, ami tudom h hülyeség, de így van"

auto mogott mentel motorral (?), jobb kanyar kozben, mikozben ment at 1 gyalogos (?), jobbrol (a padkarol?????) neked jott 1 auto, es o fekezett be eled?
nem tudom elkepzelni a helyzetet
jo, felrobban az agyam, ha valaki raer, fejtse ki nekem, ty


az autos eset nincs leirva reszletesen csak amit o csinalt
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 14 2018 04:15am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 14 2018 11:49am)
lehet ezt is a corvinuson tanulta

egyebkent ha nem tartod a kovetesi tavolsagot, az a te bajod
ez kivetelsen nem hulyeseg


senki nem tartja a kovetesi tavolsagot.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 14 2018 04:17am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 14 Sep 2018 12:15)
senki nem tartja a kovetesi tavolsagot.


attol meg szabaly szerint kene, es ha emiatt mesz neki valakinek, a nyakadba varrjak
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 14 2018 05:21am
Kurva jók ezek a csajozós sztorik.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 14 2018 08:03am
Quote (-joey- @ Sep 14 2018 12:21pm)
Kurva jók ezek a csajozós sztorik.


Elbasszatok a topicomat, kösz vis.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 14 2018 08:18am
Quote (-joey- @ Sep 14 2018 01:21pm)
Kurva jók ezek a csajozós sztorik.


thx vis
Go Back To Magyar Topic List
Prev1425426427428429532Next
Add Reply New Topic New Poll