d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14254264274284291257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 05:56am
Quote (peterqwer @ 4 Jan 2013 11:47)
mutasd már meg hogy 5 év alatt mit hasznosítottál?


Azt hogy én nem egy forumon fogom baszni a nagyanyámat és baszni bele mindenki pofájába az üres postokat amikben laikus szemmel nem sok info van, hanem actually edzőteremben dolgozhatok hús vér emberek közelségében, és nem hobbi szinten ahogy te is tolod. Csak ennyit hasznosítottam ennyi idő alatt, tudom szar is, kevés is, de még mindig több mint amit te feltudsz mutatni ilyen témában.
inb4 megint jössz azzal hogy mennyit nyomsz ki fekve meg milyen küzdősportokat tolsz

/e
Nem lenézni akarok, mindenkinek tisztelem az éppen adott tudását, de mondom, ez a nyers baszás bele az arcunkba egyáltalán nem testépítéssel kapcsolatos.

This post was edited by Smat on Jan 4 2013 05:58am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 4 2013 05:58am
Quote (Smat @ Jan 4 2013 12:56pm)
Azt hogy én nem egy forumon fogom baszni a nagyanyámat és baszni bele mindenki pofájába az üres postokat amikben laikus szemmel nem sok info van, hanem actually edzőteremben dolgozhatok hús vér emberek közelségében, és nem hobbi szinten ahogy te is tolod. Csak ennyit hasznosítottam ennyi idő alatt, tudom szar is, kevés is, de még mindig több mint amit te feltudsz mutatni ilyen témában.
inb4 megint jössz azzal hogy mennyit nyomsz ki fekve meg milyen küzdősportokat tolsz

/e
Nem lenézni akarok, mindenkinek tisztelem az éppen adott tudását, de mondom, ez a nyers baszás bele az arcunkba egyáltalán nem testépítéssel kapcsolatos.


tudom nehéz, de próbálj meg néha a mi szintünkre süllyedni
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 06:10am
Quote (Smat @ 4 Jan 2013 12:56)
Azt hogy én nem egy forumon fogom baszni a nagyanyámat és baszni bele mindenki pofájába az üres postokat amikben laikus szemmel nem sok info van, hanem actually edzőteremben dolgozhatok hús vér emberek közelségében, és nem hobbi szinten ahogy te is tolod. Csak ennyit hasznosítottam ennyi idő alatt, tudom szar is, kevés is, de még mindig több mint amit te feltudsz mutatni ilyen témában.
inb4 megint jössz azzal hogy mennyit nyomsz ki fekve meg milyen küzdősportokat tolsz

/e
Nem lenézni akarok, mindenkinek tisztelem az éppen adott tudását, de mondom, ez a nyers baszás bele az arcunkba egyáltalán nem testépítéssel kapcsolatos.


amúgy miért vagy mindig kibaszott ingerült ok nélkül? valami baj van?
nem is értem hogy mit írtál, ki nincs edzőteremben hús vér emberek közelében? :D
Jan 4 2013 06:11am
Inappropriate Post Content
Jan 4 2013 06:18am
Inappropriate Post Content
Jan 4 2013 06:24am
Inappropriate Post Content
Jan 4 2013 06:26am
Inappropriate Post Content
Jan 4 2013 06:43am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2013 06:47am
jó a topik
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 06:47am
Quote (Smat @ 4 Jan 2013 13:43)
blablalba


Ahhoz hogy ne legyen igazad állítanod is kéne valamit, ez pedig témán belül van, hogy egy csoffadt kis szar vagy.

This post was edited by peterqwer on Jan 4 2013 06:48am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14254264274284291257Next
Add Reply New Topic New Poll