Quote (peterqwer @ 4 Jan 2013 11:47)
mutasd már meg hogy 5 év alatt mit hasznosítottál?
Azt hogy én nem egy forumon fogom baszni a nagyanyámat és baszni bele mindenki pofájába az üres postokat amikben laikus szemmel nem sok info van, hanem actually edzőteremben dolgozhatok hús vér emberek közelségében, és nem hobbi szinten ahogy te is tolod. Csak ennyit hasznosítottam ennyi idő alatt, tudom szar is, kevés is, de még mindig több mint amit te feltudsz mutatni ilyen témában.
inb4 megint jössz azzal hogy mennyit nyomsz ki fekve meg milyen küzdősportokat tolsz
/e
Nem lenézni akarok, mindenkinek tisztelem az éppen adott tudását, de mondom, ez a nyers baszás bele az arcunkba egyáltalán nem testépítéssel kapcsolatos.
This post was edited by Smat on Jan 4 2013 05:58am