d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1425742584259426042614765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Mar 3 2021 02:26am
Quote (-joey- @ Mar 3 2021 09:22am)
A vodafone úgy döntött, hogy ma 9 és 15 óra között nem kell dolgoznom.


Tegnap délelőtt nekem is átrakta az órámat
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 3 2021 02:30am
Quote (Jancsipapa @ Mar 3 2021 09:26am)
Tegnap délelőtt nekem is átrakta az órámat



Örülök, hogy ennyire érdekli őket, hogy az emberek zöme home office-ban dolgozik.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 3 2021 03:11am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Mar 2021 19:47)
Engem nem zavar hogy te mit nezel, csak azt nem ertem hogy miert lepödsz meg azon, hogy masok szerint abnormalis.
En rajzolt pinara verem, de nem varom el, hogy ezt masok megertsek vagy elfogadjak.


Hat ez a különbség, h igazából Senee is tudja h ez kurvára nem normális és saját magában nem tudja elrendezni, ha eltudna akkor nem tolná a pofánkba a faszos lányokat, külön leírással

Ezekkel a postokkal sem minket akar meggyőzni, inkább magát miközben leírja, esetleg még kap néhány pozitív visszajelzést is, érdeklődő postokat

Ha mégsem akkor meg mindenki rohadjon meg és kioffol:)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 3 2021 03:21am
Quote (-joey- @ 3 Mar 2021 09:30)
Örülök, hogy ennyire érdekli őket, hogy az emberek zöme home office-ban dolgozik.


amikor tavaly költöztünk, utána nem tudtunk 3-4 hónapig új DIGI szerződést kötni, mert az előző tulaj nem kapkodta el, hogy lemondja a sajátját

ezt pótolva egy 4G/LTE routerbe tettem egy SIM kártyát korlátlan nettel (céges, szóval "csak" havi 4k), és az ugyan nem volt egy sebesség-bajnok, de kiszolgált mindent, meglepően megbízhatóan (10-25 mbps, napszaktól függően, és nem is szakadozott)

bekötötték a DIGI-t mostanában, erre 2 nappal később volt az hogy országos szinten elkezdett leállni :D, és ez hetekig tartott...

na azóta nem merem lemondani az LTE netet, mert tuti hogy akkor fog újra leállni az optikai
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 3 2021 06:22am
Quote (Anarkin @ Mar 3 2021 10:21am)
amikor tavaly költöztünk, utána nem tudtunk 3-4 hónapig új DIGI szerződést kötni, mert az előző tulaj nem kapkodta el, hogy lemondja a sajátját

ezt pótolva egy 4G/LTE routerbe tettem egy SIM kártyát korlátlan nettel (céges, szóval "csak" havi 4k), és az ugyan nem volt egy sebesség-bajnok, de kiszolgált mindent, meglepően megbízhatóan (10-25 mbps, napszaktól függően, és nem is szakadozott)

bekötötték a DIGI-t mostanában, erre 2 nappal később volt az hogy országos szinten elkezdett leállni :D, és ez hetekig tartott...

na azóta nem merem lemondani az LTE netet, mert tuti hogy akkor fog újra leállni az optikai



Nekem még mindig szar a digi mióta üvegszálon jön
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 3 2021 07:16am
Quote (anyd @ Mar 3 2021 01:22pm)
Nekem még mindig szar a digi mióta üvegszálon jön


Nekunk 4. Keruletben 8 evig volt digi, aztan 16 kerben 6 eve es sose volt semmi baja, eletben nem hivtam fel az ufszt.

Itt 2. Kerben viszont csak tmobile van es rakas szar
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 3 2021 08:14am
Quote (Vismajor @ Mar 3 2021 02:16pm)
Nekunk 4. Keruletben 8 evig volt digi, aztan 16 kerben 6 eve es sose volt semmi baja, eletben nem hivtam fel az ufszt.

Itt 2. Kerben viszont csak tmobile van es rakas szar



7 eve semmi bajom nem volt a divivel, harom honapja kaptunk uvegszalas papiron gyorsabb netet es egy kalap szar a pingem
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Mar 3 2021 11:27am
Quote (anyd @ Mar 3 2021 03:14pm)
7 eve semmi bajom nem volt a divivel, harom honapja kaptunk uvegszalas papiron gyorsabb netet es egy kalap szar a pingem


Pingnek mi köze a sebességhez? Routert is csereltek?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 3 2021 11:34am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ Mar 3 2021 06:27pm)
Pingnek mi köze a sebességhez? Routert is csereltek?



Eddig egy utp kabel jott be a lakasba, most uvegszal es a hivatalos digis modem/router combo
Szerintem ahhoz lehet koze hogy uj halozatot csinaltak

This post was edited by anyd on Mar 3 2021 11:35am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 3 2021 11:45am
Quote (anyd @ 3 Mar 2021 18:34)
Eddig egy utp kabel jott be a lakasba, most uvegszal es a hivatalos digis modem/router combo
Szerintem ahhoz lehet koze hogy uj halozatot csinaltak


a régiben nekem is 2 eszközt adtak amúgy, de az újban már csak 1-et most ~1 hónapja (azt mondták h az csak "átmeneti" megoldás volt)
nekem a régivel se volt latency issue, de ettől függetlenül kipróbálhatnád imo h bepróbálkozol, hogy kapsz-e az újból egyet
ilyenkor csak azt kell mondani h fos ahogy van, és tuti kicserélik :D mint a céges gépeknél, ha újat akarsz 😈 (folyton lefagy, hogy valami ne könnyen reprodukálhatót mondj :- )

amúgy saját wifi routert remélem dugtál a digisre? az övéké wifire használhatatlan (ezt a DIGI is mondja bekötésnél)

ill. nem tagelem, mert hatalmas a kép, de nekem így pörög közvetlenül a saját routerben (meg abból kábelen az xbox mondjuk): https://i.imgur.com/YSyrqgm.png
wifin persze csak 300-400 mpbs körül bírja, de pingre ott is csak 3ms-et dob a speedtest

This post was edited by Anarkin on Mar 3 2021 12:05pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1425742584259426042614765Next
Add Reply New Topic New Poll