Quote (anyd @ 3 Mar 2021 18:34)
Eddig egy utp kabel jott be a lakasba, most uvegszal es a hivatalos digis modem/router combo
Szerintem ahhoz lehet koze hogy uj halozatot csinaltak
a régiben nekem is 2 eszközt adtak amúgy, de az újban már csak 1-et most ~1 hónapja (azt mondták h az csak "átmeneti" megoldás volt)
nekem a régivel se volt latency issue, de ettől függetlenül kipróbálhatnád imo h bepróbálkozol, hogy kapsz-e az újból egyet
ilyenkor csak azt kell mondani h fos ahogy van, és tuti kicserélik

mint a céges gépeknél, ha újat akarsz 😈 (folyton lefagy, hogy valami ne könnyen reprodukálhatót mondj :- )
amúgy saját wifi routert remélem dugtál a digisre? az övéké wifire
használhatatlan (ezt a DIGI is mondja bekötésnél)
ill. nem tagelem, mert hatalmas a kép, de nekem így pörög közvetlenül a saját routerben (meg abból kábelen az xbox mondjuk):
https://i.imgur.com/YSyrqgm.pngwifin persze csak 300-400 mpbs körül bírja, de pingre ott is csak 3ms-et dob a speedtest
This post was edited by Anarkin on Mar 3 2021 12:05pm