d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1425542564257425842594765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 2 2021 08:45am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Mar 2021 15:41)
https://i.imgur.com/PjPfDoU.png
csak mondogatni kell közben, hogy no homo


kirablok 1 bankot, es mondom kozben hogy ez nem is 1 bankrablas.
afk tervezem is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 10:13am
Quote (bamboo @ Mar 2 2021 03:21pm)
alapvetően konzervatívabbnak tartom magam az odáig oké (annak ellenére h a mai napig rendszeresen fújok), a vallás messze áll tőlem, 10éve nem nézek magyar TV adást, nem olvasok szennyportálokat, így elég nehezen jut el hozzám a fideszmédia, és pont én érveltem azzal hogy DIVATból hirdetik magukat 14éves kislányok bi-nek, így remélem érted miért nem tudom komolyan venni azt amit velem kapcsolatban idehánytál már megint
"én menőbb vagyok nálad mert kiírtam instára h bi vagyok" - kb ez a szint rengeteg tini lánynál, sztem ez gáz de nyilván velem van a baj karcsy

Attól, hogy nem nézel/olvasol fogyatékos portálokat még ugyanúgy begyűrűzik hozzád a baromság.

Pl. mikor átveszel vmi szólás/mondást melóhelyen ami vicces, röhögsz is rajta, alkalmazod is erre vki vmi más helyen megjegyzi, hogy ő nem gondolta volna rólad, hogy való világot nézel (mikor tényleg nem, nincs is tv-m.. az utolsó amit láttam az alekoszos meg az utána lévő attilás volt 10 éve)
És akkor döbbensz rá, hogy hát ha ez ilyen vicces akkor akár nézhetnéd is! Be is léphetnél a NER-be, hogy együtt védd az erkölcsöket és a tisztes polgári értékeket a nagynemzeti gondolattestvéreiddel.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 2 2021 10:33am
Quote (Senee @ Mar 2 2021 05:13pm)
Attól, hogy nem nézel/olvasol fogyatékos portálokat még ugyanúgy begyűrűzik hozzád a baromság.

Pl. mikor átveszel vmi szólás/mondást melóhelyen ami vicces, röhögsz is rajta, alkalmazod is erre vki vmi más helyen megjegyzi, hogy ő nem gondolta volna rólad, hogy való világot nézel (mikor tényleg nem, nincs is tv-m.. az utolsó amit láttam az alekoszos meg az utána lévő attilás volt 10 éve)
És akkor döbbensz rá, hogy hát ha ez ilyen vicces akkor akár nézhetnéd is! Be is léphetnél a NER-be, hogy együtt védd az erkölcsöket és a tisztes polgári értékeket a nagynemzeti gondolattestvéreiddel.


Ha nem lenne internet nem is tudnam szerintem hogy leteznek shemalek, nagyon ritka, ergo nem normalis dolog. Szerintem erre teljesen normalis reakcio, hogy az emberek nagy resze nem kivancsi ra.
Sziami ikrekkel meg törpekkel sem akarok jarni, ezt ahhoz tudnam hasonlitani.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Mar 2 2021 10:39am
Quote (Karan2_Returned @ Mar 2 2021 05:33pm)
Ha nem lenne internet nem is tudnam szerintem hogy leteznek shemalek, nagyon ritka, ergo nem normalis dolog. Szerintem erre teljesen normalis reakcio, hogy az emberek nagy resze nem kivancsi ra.
Sziami ikrekkel meg törpekkel sem akarok jarni, ezt ahhoz tudnam hasonlitani.


onnan már csak egy lépés a nemibeteg pornó
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 2 2021 10:45am
Quote (bamboo @ 2 Mar 2021 17:39)
onnan már csak egy lépés a nemibeteg pornó


azt hogy kell elkepzelni? basznak, es kozben azt uvoltik, hogy herpeszem van vagy aidses vagyok?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 11:13am
Quote (Karan2_Returned @ Mar 2 2021 05:33pm)
Ha nem lenne internet nem is tudnam szerintem hogy leteznek shemalek, nagyon ritka, ergo nem normalis dolog. Szerintem erre teljesen normalis reakcio, hogy az emberek nagy resze nem kivancsi ra.
Sziami ikrekkel meg törpekkel sem akarok jarni, ezt ahhoz tudnam hasonlitani.


"Normális
Szociológia: a társadalmi normákat betartó viselkedés. Ellentéte a deviancia.

A társadalmi normák olyan magatartási szabályok, amelyek a lehetséges magatartások szerint előírják a helyeset és a követendőt, az előírás be nem tartása esetére hátrányos következményt helyeznek kilátásba, és azt általában meg is valósítják. A társadalmi normák nélkül nincs emberi társadalom, azok egyidősek az emberi társadalommal.

A társadalmi normák típusai
..
erkölcs

Az erkölcs fogalma alatt egy adott társadalom által régebbi tapasztalatok alapján összegyűjtött és helyesnek ítélt viselkedési szabályok összességét értjük. A jogon kívül a legerősebb normafajta.[1] Az erkölcs szabályai a társadalmi normák egyik típusát jelentik. Más megfogalmazás szerint az erkölcs azon elvek összessége, amelyek a helyes és helytelen, a társadalmi jó és rossz megkülönböztetését segítik a cselekvés szintjén."



Most kérdem én mitől lesz ez rossz a társadalom számára? Nem lesz belőle gyerek = kihal az emberiség (vagy a fehér faj az arabbal szemben)
Lopás, ölés, rablás, etc dolgoknál megértem miért kell elítélni; hiszen másokat károsít vele
De ezt nem értem meg. És nem is fogom mert nincs igazatok. Egyedül abban az esetben lehetne igazatok, ha a "nem lesz belőle gyerek = kihal az emberiség = rossz" elméletet követjük...... de mik vagytok ti, fajfenntartók? LUL ki a faszt érdekel mi lesz 100 év múlva. Jézus ítéletétől féltek vagy mitől?! Nem juttok be a mennyországba.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 2 2021 11:19am
Ezen már nem tudok nevetni ;(

Amúgy mi a fasz az a nemibeteg pornó
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Mar 2 2021 11:19am
szenanak filozofiat kene oktatni valamilyen nihilista megkozelitesbol

filozofia profkent elis neznek neki az ilyen kilengeseket
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 2 2021 11:19am
Quote (Senee @ Mar 2 2021 06:13pm)
"Normális
Szociológia: a társadalmi normákat betartó viselkedés. Ellentéte a deviancia.

A társadalmi normák olyan magatartási szabályok, amelyek a lehetséges magatartások szerint előírják a helyeset és a követendőt, az előírás be nem tartása esetére hátrányos következményt helyeznek kilátásba, és azt általában meg is valósítják. A társadalmi normák nélkül nincs emberi társadalom, azok egyidősek az emberi társadalommal.

A társadalmi normák típusai
..
erkölcs

Az erkölcs fogalma alatt egy adott társadalom által régebbi tapasztalatok alapján összegyűjtött és helyesnek ítélt viselkedési szabályok összességét értjük. A jogon kívül a legerősebb normafajta.[1] Az erkölcs szabályai a társadalmi normák egyik típusát jelentik. Más megfogalmazás szerint az erkölcs azon elvek összessége, amelyek a helyes és helytelen, a társadalmi jó és rossz megkülönböztetését segítik a cselekvés szintjén."



Most kérdem én mitől lesz ez rossz a társadalom számára? Nem lesz belőle gyerek = kihal az emberiség (vagy a fehér faj az arabbal szemben)
Lopás, ölés, rablás, etc dolgoknál megértem miért kell elítélni; hiszen másokat károsít vele
De ezt nem értem meg. És nem is fogom mert nincs igazatok. Egyedül abban az esetben lehetne igazatok, ha a "nem lesz belőle gyerek = kihal az emberiség = rossz" elméletet követjük...... de mik vagytok ti, fajfenntartók? LUL ki a faszt érdekel mi lesz 100 év múlva. Jézus ítéletétől féltek vagy mitől?! Nem juttok be a mennyországba.


bár már sokan tanácsolták neked, de ezt a sok szart ami kijön a pofádból (és ez igaz az elmúlt 500 hozzászólásodra) írd le egy cetlire, majd húzd le a wcn

köszönöm szépen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 11:28am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

felesleges rátok pazarolni az időt, csak lehúzzátok az embert

csináljatok családot, vegyétek a CSOKot

kabbe a faszom radírkaki
bb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1425542564257425842594765Next
Add Reply New Topic New Poll