d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1425442554256425742584765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Mar 2 2021 05:17am
rohogok ezen a beteg allaton
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 05:18am
xD

nyomjátok amúgy a mapomat, én készítettem:
https://www.geoguessr.com/maps/603c0233f532bb0001c72107
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 2 2021 05:31am
Quote (Senee @ 2 Mar 2021 12:12)
Neki is hatalmas dingdongja volt, eltűnt egy ~fél évre, majd miután visszajött eltűnt a farka :o
Leszedette.

https://i.imgur.com/AgUiNSR.png

Chat tele volt "omg bb! what did you do?!" kommentekkel, a moderátorok alig győzték törölgetni őket xD

Nekem se jön be ez.. nagyon sajnálom, hogy erre az elhatározásra jutott, de azért még látogatom néha mert aranyos attól függetlenül


napasztmek
akkor unsuboltam is, kosz a tippet
fasz nelkul nem kell
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 05:31am
Ez jobb:

Budapest vs. Bucharest
https://www.geoguessr.com/maps/603e21cb5dae140001e51361

bedob titeket az egyik városba és nektek ki kell találni hol vagytok
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 2 2021 05:32am
Quote (Senee @ 2 Mar 2021 12:31)
Ez jobb:

Budapest vs. Bucharest
https://www.geoguessr.com/maps/603e21cb5dae140001e51361

bedob titeket az egyik városba és nektek ki kell találni hol vagytok


szabin vagy? vagy ennyi a melokah mostanaban?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 05:36am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Mar 2 2021 12:32pm)
szabin vagy? vagy ennyi a melokah mostanaban?

most volt utalás és addig nem lehetett dolgozni amíg a pénzügy nem szólt, hogy mehetnek a rendszerbe az újonnan megállapított ellátások
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 2 2021 05:38am
Quote (Senee @ 2 Mar 2021 12:36)
most volt utalás és addig nem lehetett dolgozni amíg a pénzügy nem szólt, hogy mehetnek a rendszerbe az újonnan megállapított ellátások


kosz penzugy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 05:40am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Mar 2 2021 12:38pm)
kosz penzugy


mondjuk most már lehetne.. csak még az ebédszünetet kihasználom
mindegy, addig geoguessr-ezek

viszlát egy fél év múlva
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Mar 2 2021 08:21am
Quote (Senee @ Mar 2 2021 09:08am)
bármennyire utálod orbánt meg a keresztény-konzervatív gondolatot akkor is az vagy és akrva-akaratlanul veszed át ezt az újonnan divatba jövő-, igazmagyar, erkölcsös faszomkodást amit a fideszmédia tolat minden platformján
dehát meg kell dönteni az internacionális buzilobbit ami a magyar családok biztonságát és fejlődését fenyegeti!!!! Az anya nő, az apa férfi, a gang bang!

de ofc neeem, én vagyok a full hülye és te meg aztán kurvaokos, rendszerető, erkölcsös ember aki nőt baszik mert a nőnek fasz kell a fasznak meg pina! ez az univerzum igazsága


alapvetően konzervatívabbnak tartom magam az odáig oké (annak ellenére h a mai napig rendszeresen fújok), a vallás messze áll tőlem, 10éve nem nézek magyar TV adást, nem olvasok szennyportálokat, így elég nehezen jut el hozzám a fideszmédia, és pont én érveltem azzal hogy DIVATból hirdetik magukat 14éves kislányok bi-nek, így remélem érted miért nem tudom komolyan venni azt amit velem kapcsolatban idehánytál már megint
"én menőbb vagyok nálad mert kiírtam instára h bi vagyok" - kb ez a szint rengeteg tini lánynál, sztem ez gáz de nyilván velem van a baj karcsy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 2 2021 08:41am

csak mondogatni kell közben, hogy no homo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1425442554256425742584765Next
Add Reply New Topic New Poll