Quote (-joey- @ Mar 2 2021 10:21am)
Amikor a gyerek először kezd járni, első napja van az óvodában, első helyezett lett versmondó versenyen, elballag... ilyen és ehhez hasonló pillanatoknál minden normális apának az jut eszébe, hogy inkább szopott volna le egy 30 centis shemale faszt családalapítás helyett.
akkor lehet nem
de mikor éjjel kettőkor üvölt, becsap, hazudik, elkezd cigizni, feleselni akkor szerintem igen
és ha a pozitív meg negatív élményeket egymás mellé rakjuk akkor kiegyenlítik egymást és már is nullán vagyunk
akkor meg már miért nem szopunk le inkább shemale faszokat
bár gondolom az a sok történés a gyerekkel/családdal kapcsolatban eltereli a gondolatokat, addig se unatkozunk és nem jut eszünkbe mennyire kibaszott pointless bármi is ezen a nyomorult világon