d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1425142524253425442554765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 1 2021 10:22am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 1 2021 05:16pm)
PD2 vagy Path of Diablo a jobb? kedvem lett valamivel játszani


PD2 valamivel nehezebb IMO.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 1 2021 10:36am
Quote (Senee @ Mar 1 2021 03:53pm)
a takarítók festik újra a falakat? xD
miért nem húzzák át az egész villanyrendszert

nekem 10 ezerért 2 óra alatt takarított ki mindent (54 négyzetméter)


a fal koszos volt par helyen, szerintem egy jo takaritonö el tudta volna tüntetni

de amit ez a csaj müvelt lehet jobb lett volna ha felmegyek elöjazminre privibe hogy buztitson egy tünderke es akkor gyorsabban takaritok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 1 2021 10:38am
Quote (Karan2_Returned @ 1 Mar 2021 17:36)
a fal koszos volt par helyen, szerintem egy jo takaritonö el tudta volna tüntetni

de amit ez a csaj müvelt lehet jobb lett volna ha felmegyek elöjazminre privibe hogy buztitson egy tünderke es akkor gyorsabban takaritok


nem kellett volna szarral összekenni a falat
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 1 2021 07:51pm
Quote (Genthor @ 1 Mar 2021 17:59)


már nézem is ezeket
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Mar 2 2021 01:25am
Quote (josheide @ Mar 1 2021 12:34pm)
A legtöbb kutatásban nem direkt kérdeznek rá a kutatott dologra.


Gondolom nem ugy zajik a dolog h odasetalnak hozzad es megkerdezik h buzivagy?

Amugy kurvanagy divat lett mar tinedzser lanyok koreben binek lenni
Engem valamelyest zavar a dolog, de mindjart jon karoly lekereszteny-fideszesezni, szal inkabb hagyjuk a dolgot
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 2 2021 01:33am
Quote (bamboo @ 2 Mar 2021 08:25)
Gondolom nem ugy zajik a dolog h odasetalnak hozzad es megkerdezik h buzivagy?

Amugy kurvanagy divat lett mar tinedzser lanyok koreben binek lenni
Engem valamelyest zavar a dolog, de mindjart jon karoly lekereszteny-fideszesezni, szal inkabb hagyjuk a dolgot


megteszem helyette te homofob.
bezzeg pornoban nem zavar 2 csaj, ugye?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 02:08am
Quote (bamboo @ Mar 2 2021 08:25am)
Gondolom nem ugy zajik a dolog h odasetalnak hozzad es megkerdezik h buzivagy?

Amugy kurvanagy divat lett mar tinedzser lanyok koreben binek lenni
Engem valamelyest zavar a dolog, de mindjart jon karoly lekereszteny-fideszesezni, szal inkabb hagyjuk a dolgot


bármennyire utálod orbánt meg a keresztény-konzervatív gondolatot akkor is az vagy és akrva-akaratlanul veszed át ezt az újonnan divatba jövő-, igazmagyar, erkölcsös faszomkodást amit a fideszmédia tolat minden platformján
dehát meg kell dönteni az internacionális buzilobbit ami a magyar családok biztonságát és fejlődését fenyegeti!!!! Az anya nő, az apa férfi, a gang bang!

de ofc neeem, én vagyok a full hülye és te meg aztán kurvaokos, rendszerető, erkölcsös ember aki nőt baszik mert a nőnek fasz kell a fasznak meg pina! ez az univerzum igazsága
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 02:26am
csak úgy jutunk egyről a kettőre

fasz-seggbe abból nem lesz semmi!! :XD:
a punciba kell belenyomni a magvadat, csak abból lesz fejlődés!!!!!

másnak meg mi értelme van?!?! semmi! vagy fejlődsz vagy elveszejtődsz!
a lényeg, hogy továbböröködjünk, fennmaradjon a vér meg a szittya kultúra!
EZER ÉVES ÁLLAM

csak úgy van értelme a létnek ha valamit odébb mozdítunk de a magvakat seggbe nem érdemes nyomni, hát onnan csak kifolyik-kiszarják



ZRÍNYI 2026 HADERŐFEJLESZTÉSI PROGRAM!!!
Jó lenne Toroczkai László átvenné a hatalmat, befejezné a Fidesz által elkezdett Zrínyi programot, mindenki kapna egy tankot és visszafoglalnánk Erdélyt, a Felvidéket és a Vajdaságot!!!!!!!!!!!! KÁRPÁTAJJÁT!!!!!!!!!!!!!!!
LETS GO MI HAZÁNK 2022
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2021 02:28am
Hétvégén streamelt cseturbéten Laura Saenz! :love:
Hatalmas farkú kolumbiai shemale!

Mondtam neki én inkább az ő vakcinájából kérek a pfizer helyett!! xXD:XD:
Nevetett, mondta come baby


Go Back To Magyar Topic List
Prev1425142524253425442554765Next
Add Reply New Topic New Poll