d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1425042514252425342544765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 1 2021 08:15am
Quote (Vismajor @ 1 Mar 2021 15:14)
Ebből volt egy érdekes vitám anno. Sok bnőm smárolt más csajjal előttem-buliban mitudomén, sose érdekelt különösebben.

De egyszer egy partiban bevolt csukva a konyha ajtaja, amikor kinyitom csajom nagyban makeoutol egy másik csajjal.

hm, utána viszem haza, mondom figy, ha hetero vagy akkor ez ok, nem? De ha bi vagy, akkor most megcsaltál, nem?

Meghát elvoltatok vonulva, becsukott ajtó..És hát nem szájra pusziszkodtak hanem tolták lefelé a nyelvüket egymásnak elég keményen ?_?

Ne legyek már homofób, ő nem bi, ő heteró és nem akart semmit a csajtól csak kaland emg részeg volt meg etc

Eléggé wacko voltam mit kéne kezdeni a helyzettel


te is seggberaksz vmi faszit, es kozlod, hogy te amugy hetero vagy, es nem is szamit
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 1 2021 08:17am
Quote (Vismajor @ 1 Mar 2021 15:14)
Ebből volt egy érdekes vitám anno. Sok bnőm smárolt más csajjal előttem-buliban mitudomén, sose érdekelt különösebben.

De egyszer egy partiban bevolt csukva a konyha ajtaja, amikor kinyitom csajom nagyban makeoutol egy másik csajjal.

hm, utána viszem haza, mondom figy, ha hetero vagy akkor ez ok, nem? De ha bi vagy, akkor most megcsaltál, nem?

Meghát elvoltatok vonulva, becsukott ajtó..És hát nem szájra pusziszkodtak hanem tolták lefelé a nyelvüket egymásnak elég keményen ?_?

Ne legyek már homofób, ő nem bi, ő heteró és nem akart semmit a csajtól csak kaland emg részeg volt meg etc

Eléggé wacko voltam mit kéne kezdeni a helyzettel


nem elég egyértelmű?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 1 2021 08:29am
Quote (Fej @ 1 Mar 2021 15:17)
nem elég egyértelmű?


beszallni harmadiknak? bar vismajor akkora alpha , hogy az neki mar nem extra.
igy marad az en megoldasom, no homo ofc
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 1 2021 08:35am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Mar 2021 15:29)
beszallni harmadiknak? bar vismajor akkora alpha , hogy az neki mar nem extra.
igy marad az en megoldasom, no homo ofc


vagy csak elhagyja a csajt ÉS seggberak egy faszit
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 1 2021 08:45am
Szerintem meg kuldje ki a haverjat es szopja le a gazrozsat.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 1 2021 08:46am
Quote (Fej @ Mar 1 2021 11:13am)
90 ezert? azért mert vizkoves volt a kad és retekes a suto? yikes


A függönyök tisztitasi dija, meg az ujra kell festeni par falat.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 1 2021 08:53am
Quote (Karan2_Returned @ Mar 1 2021 03:46pm)
A függönyök tisztitasi dija, meg az ujra kell festeni par falat.


a takarítók festik újra a falakat? xD
miért nem húzzák át az egész villanyrendszert

nekem 10 ezerért 2 óra alatt takarított ki mindent (54 négyzetméter)
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Mar 1 2021 09:35am
Finn a szentem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 1 2021 10:00am
Vismajort becuckolta a csaja lel lol lyl kek
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 1 2021 10:16am
PD2 vagy Path of Diablo a jobb? kedvem lett valamivel játszani
Go Back To Magyar Topic List
Prev1425042514252425342544765Next
Add Reply New Topic New Poll