d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1424425426427428532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 13 2018 09:33am
Quote (Vismajor @ 12 Sep 2018 16:58)
Ma 4 biciklis suhant el mellettem a piros lámpán át

Negyedik után felbasztam magam és utána mentem, hogy megnézzem bicajnál hogy megy a brék csekk

Elég formás csaj volt, de besoroltam elé és húztam egy nagyobb féket, de nem satu v ilyesmi

De a csaj nagyon bambult valahova mert simán átesett rajtam a gecibe :D

"Hát ezt most miért kellett???"

"És a piros lámpán átmenni, az tök oké nem?"

"Az most irreleváns"

"Lehet, attól még állj meg a kurva piros lámpánál ha tőlem meg elvárod h elsőbbséget adjak jobbra kanyarodáskor"

Kicsit sajnáltam h elesett, de azért a kva anyját


Ofc együtt vacsorázunk(lol jk, zero progress)


Jó nagy kretén vagy.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 13 2018 09:35am
Quote (Genthor @ 13 Sep 2018 17:33)
Jó nagy kretén vagy.


azt hitte te vagy és tudta, hogy szoktál leszállni a bicikliről
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 13 2018 09:44am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 13 2018 05:35pm)
azt hitte te vagy és tudta, hogy szoktál leszállni a bicikliről


https://i.gifer.com/DkoZ.gif
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 13 2018 12:56pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 13 2018 01:13pm)
Amúgy ilyenért simán el kellene venni a jogsidat.
Egy bicajjal gurulva elesés is simán lehet komoly törés.
Csak mert téged idegesít, hogy átment a piroson.
Nővel mersz keménykedni.
Kibaszott idióta.


En attol is elvennem aki jogsit adott neki
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 13 2018 01:37pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 13 2018 06:56pm)
En attol is elvennem aki jogsit adott neki



én attól is elvennem aki jogsit adott annak aki vismajornak adta

This post was edited by rapiddani on Sep 13 2018 01:40pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 13 2018 01:40pm
Quote (rapiddani @ Sep 13 2018 09:37pm)
én attól is evennem aki jogsit adott annak aki vismajornak adta


XD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 13 2018 01:40pm
Quote (rapiddani @ 13 Sep 2018 21:37)
én attól is elvenném a jogsit aki adta a jogsit neki


en meg mkitol elvennem a jogsit, es visszaternenk a lovakhoz, eljen magyarorszag, eljenek a huszarok etcetc
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 13 2018 02:37pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Sep 2018 19:40)
en meg mkitol elvennem a jogsit, es visszaternenk a lovakhoz, eljen magyarorszag, eljenek a huszarok etcetc


implying a lovakhoz nem kéne jogsi ha nem lennének autók
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 13 2018 03:56pm
Quote (Vismajor @ Sep 12 2018 02:58pm)
Ma 4 biciklis suhant el mellettem a piros lámpán át

Negyedik után felbasztam magam és utána mentem, hogy megnézzem bicajnál hogy megy a brék csekk

Elég formás csaj volt, de besoroltam elé és húztam egy nagyobb féket, de nem satu v ilyesmi

De a csaj nagyon bambult valahova mert simán átesett rajtam a gecibe :D

"Hát ezt most miért kellett???"

"És a piros lámpán átmenni, az tök oké nem?"

"Az most irreleváns"

"Lehet, attól még állj meg a kurva piros lámpánál ha tőlem meg elvárod h elsőbbséget adjak jobbra kanyarodáskor"

Kicsit sajnáltam h elesett, de azért a kva anyját


Ofc együtt vacsorázunk(lol jk, zero progress)


ez egy eleg gyenge kemenykedo kamusztori volt, gratulalok a fantaziadhoz h meg ott is csak nokkel eroskodsz
vannak olahcigany felmenoid? bmw-t vezettel a sztoridban?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 14 2018 02:03am
Quote (FaceOfInsanity @ Sep 12 2018 11:54pm)
de kibaszott vagány gyerek vagy, bazdmeg
hogy a faszomba esett át a kocsin a nő, ha besoroltál elé (???) kicsit durva lenne
feláll és nem azt mondja mi a kurva anyádat csinálsz hanem "ezt most miért kellett???" egész biztosan
"És a piros lámpán átmenni, az tök oké nem?"

"Az most irreleváns"

KIBASZOTT CRINGE

ki a faszom hiszi el ezt a sztorit


Motorral voltam, és épp h eldőlt a biciklivel
Mondtam h nem álltam be elé és satuztam

Quote (CyberPunk666 @ Sep 13 2018 01:13pm)
Amúgy ilyenért simán el kellene venni a jogsidat.
Egy bicajjal gurulva elesés is simán lehet komoly törés.
Csak mert téged idegesít, hogy átment a piroson.
Nővel mersz keménykedni.
Kibaszott idióta.


Nagyon tévedsz. Engem 3 napja break checkkelt egy autó, helyszínelő rendőr megmondta h én vagyok a hibás, mert álló autó nem okoz balesetet.
Én csak bekanyarodtam jobbra az uitcába, csak megálltam mintha átengednék egy gyalogost. Ő meg jobbról nekem jött. Ezért is nem angyon vitatkozott, nem beállítam konkrétan elé és satuztam. Hiába nem adtam meg az elsőbbséget, a "balesetet" ő okozta, legalábbis kresz-viszonyban, ami tudom h hülyeség, de így van

Nem csak csajokkal "keménykedek", szarok rá ki nő v nem, mindegyik mellett lelassítok és "megkérem" h legközelebb álljon meg a pirosnál ne legyen fogyatékos, ha nő ha férfi.

És amúgy most sem állt szándékomban h felborítsam a csajt, jó pár métere volt reagálni/megállni, én tényleg csak megakartam állítani és megkérdezni mi a kurva anyámért nem lehet megállni a pirosnál mint az összes többi kibaszott közlekedő
Csak a csaj a csillagokat számolta v nemtom és nekem jött
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424425426427428532Next
Add Reply New Topic New Poll