d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14244254264274281257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 4 2013 01:41am
Quote (Tommy_hun @ Jan 4 2013 09:29am)
Szerintem nem :D


és tényleg nem, 2éve csak így gyúrok és teljesen bevált számomra, látványosan fejlődök tőle.
szerintem tök fölösleges pihentetni 1 izomcsoportot 1 hétig

This post was edited by SnoopDogg on Jan 4 2013 01:45am
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 4 2013 04:11am
Quote (Tommy_hun @ 4 Jan 2013 07:48)
Naturalban elég egy héten egyszer edzeni egy izom csoportot...
Szóval nem tudom kié van "kurvára szarul össze rakva"


hat en is ss-el kezdtem, ami heti 3 guggolas volt.. a combom meg a vadlim regen sem volt kicsi de most ilyen t-rex modban vagyok. kovetkezo bulkolasnal 4x fogok lemenni, push/pull edzestervel. ha eszel rendesen siman jo a 2 edzes/het izomcsoportonkent.. dietanal persze mas mert azert akkor nincs akkora regeneracio. het elso 2 napjara a kemenyebb gyakorlatok, fekvenyomas,guggolas,deadlift,fejfolenyomas, masodik felere mehetnek a konnyebb izolaltabbak kezi sulyzokkal egyebekkel.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 04:58am
Quote (iFeelAlone @ 4 Jan 2013 01:52)
Szerencsére itt van nekem peterqwer, a 19 éves testépítő a diabló fórumról aki korát meghazudtoló eredményeivel és hozzáértésével megmutatja nekem az igaz utat a siker felé. A bb.hu szaros 150 kilós szerkesztője akinek konditerme van  mellesleg könyvet adott ki a témáról meg kapja be a faszomat.


150 kilós szerkesztő- szteroidokkal teljesen máshogy kell edzeni, gondolom te nem használsz


"Fehérje, kreatin, tömegnövelő


Mennyi fehérjét szedjek?

Az étrendedtől függ. Vegyünk egy példát. Adott egy 70kg-os sportoló. Átlagosan neki 140g fehérjére van szüksége napi szinten (2g/testsúly kilogramm), aminek java részét leginkább szilárd táplálékokból illene fedezni. Mondjuk, hogy az emberünk megeszik fél kiló csirkemellfilét napi szinten (nyersen mérve - a tápanyagokat mindig nyersen, főzés előtt mérjük!). Ez a fél kiló csirkemell filé bő 100g fehérjét jelent, picivel többet is, de ez szép kerek szám, könnyű vele számolni. Tehát, szükség lesz még 40 g fehérjére, hogy fedezni tudja a napi szükségleteit. A kérdésre ebben az esetben a válasz tehát az, hogy 40 g fehérjét kell szednie kiegészítőkből, ami általában - persze ez függ a fehérje típusától - kb. 2 adagnak felel meg."

ja, logikus, hogy fehérjét csak csirkemellből+ fehérjeporból lehet bevinni
ehhez hasonló logikát lehet várni egy oldaltól, ami maga is árul táplálékkiegészítőket
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2013 05:10am
Quote (peterqwer @ 4 Jan 2013 11:58)
150 kilós szerkesztő- szteroidokkal teljesen máshogy kell edzeni, gondolom te nem használsz


"Fehérje, kreatin, tömegnövelő


Mennyi fehérjét szedjek?

Az étrendedtől függ. Vegyünk egy példát. Adott egy 70kg-os sportoló. Átlagosan neki 140g fehérjére van szüksége napi szinten (2g/testsúly kilogramm), aminek java részét leginkább szilárd táplálékokból illene fedezni. Mondjuk, hogy az emberünk megeszik fél kiló csirkemellfilét napi szinten (nyersen mérve - a tápanyagokat mindig nyersen, főzés előtt mérjük!). Ez a fél kiló csirkemell filé bő 100g fehérjét jelent, picivel többet is, de ez szép kerek szám, könnyű vele számolni. Tehát, szükség lesz még 40 g fehérjére, hogy fedezni tudja a napi szükségleteit. A kérdésre ebben az esetben a válasz tehát az, hogy 40 g fehérjét kell szednie kiegészítőkből, ami általában - persze ez függ a fehérje típusától - kb. 2 adagnak felel meg."

ja, logikus, hogy fehérjét csak csirkemellből+ fehérjeporból lehet bevinni
ehhez hasonló logikát lehet várni egy oldaltól, ami maga is árul táplálékkiegészítőket


Az a szerkesztől már 1 éve nem edzett, volt egy balesete is, le van robbanva. Anno koxolt jah, akkor faszán nézett ki.
Ezt az infot pedig bárhol leírják neked, nemcsak a bb.hun.... bennevan az Arnold féle lexikonba is (és nincs a könyv végén tápkiegárlista).
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 05:15am
Amúgy olyan jó hogy itt mindenki lehetne egy kibaszott Ronnie Coleman a leírtak alapján, csak a háttérinfó, a tudás az nincs meg ebben. Az hogy ide lebaszol egy nyers infot arról hogy mennyit fehérjét kell egy átlagos 70kg-os sportolónak enni, attól még nem fogsz okosabbnak, tapasztaltabbnak tűnni a témában. Ha azokkal az emberekkel akik ebbe a topicba postolnak, íratnának egy tesztet-vagy nevezd annak aminek akarod- hogy írjanak le legalább 4 tulajdonságot-előnyt-hátrányt a fehérjéről, carbsokról, zsírokról etc. mindenkinek megállna a tudomány annyiban hogy a fehérje jó mert attól izmosodok, a cukrok azért jók mert tovább tudom hajtani magam etc. Azért mert olvasol egy oldalt ahol a nyers infókat kapod bele a pofádba, még nem jelenti azt hogy értesz is hozzá, és jól is csinálod.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 4 2013 05:17am
Quote (Smat @ Jan 4 2013 12:15pm)
Amúgy olyan jó hogy itt mindenki lehetne egy kibaszott Ronnie Coleman a leírtak alapján, csak a háttérinfó, a tudás az nincs meg ebben. Az hogy ide lebaszol egy nyers infot arról hogy mennyit fehérjét kell egy átlagos 70kg-os sportolónak enni, attól még nem fogsz okosabbnak, tapasztaltabbnak tűnni a témában. Ha azokkal az emberekkel akik ebbe a topicba postolnak, íratnának egy tesztet-vagy nevezd annak aminek akarod- hogy írjanak le legalább 4 tulajdonságot-előnyt-hátrányt a fehérjéről, carbsokról, zsírokról etc. mindenkinek megállna a tudomány annyiban hogy a fehérje jó mert attól izmosodok, a cukrok azért jók mert tovább tudom hajtani magam etc. Azért mert olvasol egy oldalt ahol a nyers infókat kapod bele a pofádba, még nem jelenti azt hogy értesz is hozzá, és jól is csinálod.


Leirtad hogy butak vagyunk, pedig te is buta vagy.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 05:23am
Quote (TresholdOfUniverse @ 4 Jan 2013 11:17)
Leirtad hogy butak vagyunk, pedig te is buta vagy.


Not rly, van különbség aközött hogy valaki hobbiból jár edzeni ~1-1,5 éve vagy actually ezt tanulja már jó pár éve (5+) és több tudás van mögötte mint egy olyannak aki heti 4x lemegy pumpálni mindenféle tudás nélkül.
Nem megsérteni akarok senkit, de az hogy az üres postokat lökjük be ide az nem igazán megoldás és nem igazán egy út a testépítés-erőemelés whatever felé.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 05:25am
Quote (fahrii @ 4 Jan 2013 12:10)
Az a szerkesztől már 1 éve nem edzett, volt egy balesete is, le van robbanva. Anno koxolt jah, akkor faszán nézett ki.
Ezt az infot pedig bárhol leírják neked, nemcsak a bb.hun.... bennevan az Arnold féle lexikonba is (és nincs a könyv végén tápkiegárlista).


köszi az értelmes választ, Ifeel hozta fel példának a "150 kilós" szerkesztőt :)

Quote (Smat @ 4 Jan 2013 12:15)
Amúgy olyan jó hogy itt mindenki lehetne egy kibaszott Ronnie Coleman a leírtak alapján, csak a háttérinfó, a tudás az nincs meg ebben. Az hogy ide lebaszol egy nyers infot arról hogy mennyit fehérjét kell egy átlagos 70kg-os sportolónak enni, attól még nem fogsz okosabbnak, tapasztaltabbnak tűnni a témában. Ha azokkal az emberekkel akik ebbe a topicba postolnak, íratnának egy tesztet-vagy nevezd annak aminek akarod- hogy írjanak le legalább 4 tulajdonságot-előnyt-hátrányt a fehérjéről, carbsokról, zsírokról etc. mindenkinek megállna a tudomány annyiban hogy a fehérje jó mert attól izmosodok, a cukrok azért jók mert tovább tudom hajtani magam etc. Azért mert olvasol egy oldalt ahol a nyers infókat kapod bele a pofádba, még nem jelenti azt hogy értesz is hozzá, és jól is csinálod.


igaz hogy idézőjelben van és kurvára nem az volt a lényege a postnak, az meg vicces hogy megkérdőjelezed a tudását azoknak akikről semmit sem tudsz, és valószínűleg többet tudnak a témáról mint te, annak ellenére, hogy emelett egyetemre járnak, dolgoznak(farki pl)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 05:35am
Quote (peterqwer @ 4 Jan 2013 11:25)
köszi az értelmes választ,  Ifeel hozta fel példának a "150 kilós" szerkesztőt :)



igaz hogy idézőjelben van és kurvára nem az volt a lényege a postnak, az meg vicces hogy megkérdőjelezed a tudását azoknak akikről semmit sem tudsz, és valószínűleg többet tudnak a témáról mint te, annak ellenére, hogy emelett egyetemre járnak, dolgoznak(farki pl)


Nehezen hiszem ezt nem fogom még1x legépelni ott van a másik postom, olvasd el, btw attól még h idézőjelben van, ugyan úgy egy nyers semmit mondó info a nagy többségnek. Szóval akkor itt aki egyetemre jár + dolgozik, annak még van arra is ideje hogy napi 4-6 órában foglalkozzon ilyenekkel és még meg is tanulja. Az hogy megtanulod és megérted és utána hasznosítod vagy csak hasznosítod amit olvastál valahol az ég és föld, remélem érted.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 05:47am
Quote (Smat @ 4 Jan 2013 12:35)
Nehezen hiszem ezt nem fogom még1x legépelni ott van a másik postom, olvasd el, btw attól még h idézőjelben van, ugyan úgy egy nyers semmit mondó info a nagy többségnek. Szóval akkor itt aki egyetemre jár + dolgozik, annak még van arra is ideje hogy napi 4-6 órában foglalkozzon ilyenekkel és még meg is tanulja. Az hogy megtanulod és megérted és utána hasznosítod vagy csak hasznosítod amit olvastál valahol az ég és föld, remélem érted.


mutasd már meg hogy 5 év alatt mit hasznosítottál?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14244254264274281257Next
Add Reply New Topic New Poll