Quote (ecnebketto @ Feb 18 2021 07:23pm)
Találtam egy egész jó albit, 64m^2 ( első albim 2 év 20nm, 2. 38nm 3 év ), XII. kerület, egy utcával feljebb laktam. Hétfőn megyek megnézni, remélem smakkolni fog minden, újra csak 20 percre lenni a melóhelytől \o/
en ket het mulva költözök 70 nm-be ~28bol ahol 6 eve lakok, mar nagyon varom