d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1424142424243424442454765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 17 2021 10:54am
dO yOu GuYs NoT hAvE pHoNeS?


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 17 2021 11:23am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ 17 Feb 2021 16:47)
sztem go for it yolo
senki nem reklamarc figuranak szuletik... hanem inkabb beleszokik ahogy mondod
szerintem ha engem kernenek meg en wlvallalnam k3vesebbert is, funnak hangzik


jo de veled max egy abortusz klinikat lehetne csak reklamozni))))))))))))))))))
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Feb 17 2021 12:34pm
Quote (Smat @ 17 Feb 2021 12:17)
Dno, lehet hogy megy az 5G mind control mert van egy ismeros aki megkerdezte hogy lenne-e kedvem promozni helyi termekeket a videoimban meg douyinon(mert egy feher ember altal promozott dolgot jobban vesznek a helyiek) es hogy ezt a helyi part finanszirozna en meg nem adtam egyenes valaszt csak ilyen terelest mert nem igazan akarok ilyen komcsi bab lenni(egyenlore)..

Koszi szepen ricsardka..


azzal hogy ilyen szarokat reklamozol nem a partnak adod el a lelked, csak ugy altalaban a kapitalizmusnak

Quote (Smat @ 17 Feb 2021 16:22)
Dno, nyilvan van az a penz amiert csinalnam, de annyit meg ugysem fizetnenek imo.
De ha konkret szamot kene mondani akkor azt mondanam hogy ilyen £2000 font korul lenne per video per termek ami nem annyira elrugaszkodott osszeg ha abbol indulok ki hogy a Huawei £3000+ fontot fizet annak aki tud flyboardozni es engedi hogy bereklamozza a Huawei a cuccokat belfoldon egy ilyen flyboardos videoval.
A masik meg hogy nem vagyok ilyen reklamarc figura imo, bar lehet hogy beleszoknek mert pofazni azt szeretek meg uj cuccokat is szivesen kiprobalok ha van ra lehetoseg.

A kerdes most mar csak az hogy a hunsubon ki mennyiert vallalna ilyen munkat.


nekem az az osszeg soknak tunik igy komolyabb kovetettseg meg hirertek nelkul (feherember youtube csatornaval azert onmagaban nem lehet olyan egyedi)

en nem vallalnek ilyen munkat. nyilvan indokolatlanul sok penzert csinalnam, de kifejezetten nem szeretnek ilyesmivel foglalkozni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2021 01:24pm
en meg mao fejevel diszitett peniszpumpat is reklamoznek 100 $-ért
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 17 2021 01:25pm
Quote (Smat @ Feb 17 2021 04:22pm)
Dno, nyilvan van az a penz amiert csinalnam, de annyit meg ugysem fizetnenek imo.
De ha konkret szamot kene mondani akkor azt mondanam hogy ilyen £2000 font korul lenne per video per termek ami nem annyira elrugaszkodott osszeg ha abbol indulok ki hogy a Huawei £3000+ fontot fizet annak aki tud flyboardozni es engedi hogy bereklamozza a Huawei a cuccokat belfoldon egy ilyen flyboardos videoval.
A masik meg hogy nem vagyok ilyen reklamarc figura imo, bar lehet hogy beleszoknek mert pofazni azt szeretek meg uj cuccokat is szivesen kiprobalok ha van ra lehetoseg.

A kerdes most mar csak az hogy a hunsubon ki mennyiert vallalna ilyen munkat.


hany ilyen videorol lenne szo/hónap
ha amugy is csinálnám funbol és nem ennek kéne a megélhetésemnek lenni + azert jelentősebb post productiont nem teszek bele azert 2k fontot elkérni a pofám leszakadna bár lehet rosszul emlékszem és azóta felfutott a yt csatornád
esetleg ha olyan keresne meg akinek érdekel a terméke simán terméktámogatásért is beleraknék egy emlitést róluk, most azért remélem nem RAID SHADOW LEGENDS szintű addokrol lenne szó
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 17 2021 01:36pm
Én nagyon örülnék ha a Tisza szponzorálna néha egy cipővel
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 17 2021 01:41pm
Quote (josheide @ 17 Feb 2021 20:36)
Én nagyon örülnék ha a Tisza szponzorálna néha egy cipővel


ilyen 1 rendes magyar
magyar ember laban magyar cipo
szebb jovot testverem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 17 2021 01:48pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 17 2021 08:41pm)
ilyen 1 rendes magyar
magyar ember laban magyar cipo
szebb jovot testverem


Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 17 2021 01:52pm
Quote (-joey- @ 17 Feb 2021 20:48)
https://www.youtube.com/watch?v=YoLcWMhpIEM




beleporgettem, es ezt lattam egybol
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 17 2021 02:03pm
Quote (josheide @ 17 Feb 2021 20:36)
Én nagyon örülnék ha a Tisza szponzorálna néha egy cipővel


podcastünknek mi a Traubisodát szeretnénk szponzornak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424142424243424442454765Next
Add Reply New Topic New Poll