d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1424042414242424342444765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Feb 16 2021 06:08am
Quote (-joey- @ Feb 16 2021 12:26pm)


mar az elso mondat megfogott :D
10/10 cikk
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 16 2021 05:51pm
Fuh bazdmeg, elegge erdekeseket almodtam az elmult 3-4 napban, foleg a multrol, bizonyos emberekrol akiket mar regota nem lattam es nem is gondoltam rajuk, meg helyszinekrol amikre szinten nem gondoltam/lattam.. Agyfasz vagy agyec lesz ez szerintem.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 16 2021 06:06pm
Quote (Smat @ Feb 17 2021 12:51am)
Fuh bazdmeg, elegge erdekeseket almodtam az elmult 3-4 napban, foleg a multrol, bizonyos emberekrol akiket mar regota nem lattam es nem is gondoltam rajuk, meg helyszinekrol amikre szinten nem gondoltam/lattam.. Agyfasz vagy agyec lesz ez szerintem.


xi jinping ügynökei hamis emlekeket ültetnek az agyadba alvas közben, nice
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2021 03:42am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 17 2021 05:17am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Feb 2021 08:06)
xi jinping ügynökei hamis emlekeket ültetnek az agyadba alvas közben, nice


Dno, lehet hogy megy az 5G mind control mert van egy ismeros aki megkerdezte hogy lenne-e kedvem promozni helyi termekeket a videoimban meg douyinon(mert egy feher ember altal promozott dolgot jobban vesznek a helyiek) es hogy ezt a helyi part finanszirozna en meg nem adtam egyenes valaszt csak ilyen terelest mert nem igazan akarok ilyen komcsi bab lenni(egyenlore)..

Koszi szepen ricsardka..
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Feb 17 2021 05:32am
Quote (Smat @ Feb 17 2021 12:17pm)
Dno, lehet hogy megy az 5G mind control mert van egy ismeros aki megkerdezte hogy lenne-e kedvem promozni helyi termekeket a videoimban meg douyinon(mert egy feher ember altal promozott dolgot jobban vesznek a helyiek) es hogy ezt a helyi part finanszirozna en meg nem adtam egyenes valaszt csak ilyen terelest mert nem igazan akarok ilyen komcsi bab lenni(egyenlore)..

Koszi szepen ricsardka..


hany terepjaroert fogadnad el?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 17 2021 09:22am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ 17 Feb 2021 19:32)
hany terepjaroert fogadnad el?


Dno, nyilvan van az a penz amiert csinalnam, de annyit meg ugysem fizetnenek imo.
De ha konkret szamot kene mondani akkor azt mondanam hogy ilyen £2000 font korul lenne per video per termek ami nem annyira elrugaszkodott osszeg ha abbol indulok ki hogy a Huawei £3000+ fontot fizet annak aki tud flyboardozni es engedi hogy bereklamozza a Huawei a cuccokat belfoldon egy ilyen flyboardos videoval.
A masik meg hogy nem vagyok ilyen reklamarc figura imo, bar lehet hogy beleszoknek mert pofazni azt szeretek meg uj cuccokat is szivesen kiprobalok ha van ra lehetoseg.

A kerdes most mar csak az hogy a hunsubon ki mennyiert vallalna ilyen munkat.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 17 2021 09:42am
Quote (Smat @ 17 Feb 2021 16:22)
Dno, nyilvan van az a penz amiert csinalnam, de annyit meg ugysem fizetnenek imo.
De ha konkret szamot kene mondani akkor azt mondanam hogy ilyen £2000 font korul lenne per video per termek ami nem annyira elrugaszkodott osszeg ha abbol indulok ki hogy a Huawei £3000+ fontot fizet annak aki tud flyboardozni es engedi hogy bereklamozza a Huawei a cuccokat belfoldon egy ilyen flyboardos videoval.
A masik meg hogy nem vagyok ilyen reklamarc figura imo, bar lehet hogy beleszoknek mert pofazni azt szeretek meg uj cuccokat is szivesen kiprobalok ha van ra lehetoseg.

A kerdes most mar csak az hogy a hunsubon ki mennyiert vallalna ilyen munkat.


3 kinai terepjaro, 1kg svajci kokain, 3 tunderke + 1 szilikonbaba
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Feb 17 2021 09:47am
Quote (Smat @ Feb 17 2021 04:22pm)
Dno, nyilvan van az a penz amiert csinalnam, de annyit meg ugysem fizetnenek imo.
De ha konkret szamot kene mondani akkor azt mondanam hogy ilyen £2000 font korul lenne per video per termek ami nem annyira elrugaszkodott osszeg ha abbol indulok ki hogy a Huawei £3000+ fontot fizet annak aki tud flyboardozni es engedi hogy bereklamozza a Huawei a cuccokat belfoldon egy ilyen flyboardos videoval.
A masik meg hogy nem vagyok ilyen reklamarc figura imo, bar lehet hogy beleszoknek mert pofazni azt szeretek meg uj cuccokat is szivesen kiprobalok ha van ra lehetoseg.

A kerdes most mar csak az hogy a hunsubon ki mennyiert vallalna ilyen munkat.


sztem go for it yolo
senki nem reklamarc figuranak szuletik... hanem inkabb beleszokik ahogy mondod
szerintem ha engem kernenek meg en wlvallalnam k3vesebbert is, funnak hangzik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424042414242424342444765Next
Add Reply New Topic New Poll