Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ 17 Feb 2021 19:32)
hany terepjaroert fogadnad el?
Dno, nyilvan van az a penz amiert csinalnam, de annyit meg ugysem fizetnenek imo.
De ha konkret szamot kene mondani akkor azt mondanam hogy ilyen £2000 font korul lenne per video per termek ami nem annyira elrugaszkodott osszeg ha abbol indulok ki hogy a Huawei £3000+ fontot fizet annak aki tud flyboardozni es engedi hogy bereklamozza a Huawei a cuccokat belfoldon egy ilyen flyboardos videoval.
A masik meg hogy nem vagyok ilyen reklamarc figura imo, bar lehet hogy beleszoknek mert pofazni azt szeretek meg uj cuccokat is szivesen kiprobalok ha van ra lehetoseg.
A kerdes most mar csak az hogy a hunsubon ki mennyiert vallalna ilyen munkat.