Quote (Ghostmasterq @ Feb 11 2021 09:14pm)
Svejk
ez nem hoz lazba, azert koszi
Quote (josheide @ Feb 12 2021 11:19am)
Alapitvany sorozat Asimovtol ?
jo otlet, sosem olvastam meg Asimov-ot
ty!
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Feb 12 2021 07:53am)
stormlight archive, ha szereted a fantasyt, nemreg jott ki a negyedik kotet :drool:
Sandersont szeretem, a Mistborn sorozat nagyon jo volt tole, Elantris is tetszett
viszont felve kezdenek bele uj sorozataba, millio projektje fut egyszerre
ugy latom a stormlight archive-ot (magahoz kepest) kifejezetten lassan irja
azert koszi az ajanlast!
