d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1423942404241424242434765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 13 2021 02:01pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 13 2021 08:43pm)


jöhetne mar valami normalis dip visszavásárolni
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 13 2021 02:23pm
Quote (-joey- @ 13 Feb 2021 17:02)
https://www.youtube.com/watch?v=xSPj7PEeBo4


Hol van a holy freeze?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 13 2021 02:29pm
Quote (-joey- @ 13 Feb 2021 17:02)
https://www.youtube.com/watch?v=xSPj7PEeBo4


ezek annyira hibatlanok, es kb 100%ban beugrik minden :D
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Feb 13 2021 02:41pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 12 2021 04:10pm)
azthittem csak 1 poen, hogy valaki ilyet hord mint maszk, de ma valakit lattam a buszon ilyenben.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61%2BMMYJKPbL._AC_UL1200_.jpg

vmi darkos forma volt, de akkoris elegge wtf


Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 14 2021 05:12am
Quote (cowding @ 14 Feb 2021 04:01)
jöhetne mar valami normalis dip visszavásárolni


Nem erdemled meg hogy barmilyen dip is legyen.
Ugrottatok a hajorol lefele amikor megindult lefele, most viszont a marsig meg sem allunk Elon kapitannyal.

Elon "CryptoMemeLord" Musk gazdagga tesz mindenkit mert ilyen kurva jo fej.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 14 2021 06:20am
Quote (Smat @ Feb 14 2021 12:12pm)
Nem erdemled meg hogy barmilyen dip is legyen.
Ugrottatok a hajorol lefele amikor megindult lefele, most viszont a marsig meg sem allunk Elon kapitannyal.

Elon "CryptoMemeLord" Musk gazdagga tesz mindenkit mert ilyen kurva jo fej.


ugy ertem atraktam fiatba minden btc/altcoint most ilyen 47k körül mert ez eléggé buboréknak tünik elon memelordal és illene jönni vmi korrekcionak rövidtávon abba akarok "daytradelni", overall ofc a holdra és tovább
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 14 2021 02:00pm
Quote (Ghostmasterq @ Feb 11 2021 09:14pm)
Svejk


ez nem hoz lazba, azert koszi

Quote (josheide @ Feb 12 2021 11:19am)
Alapitvany sorozat Asimovtol ?


jo otlet, sosem olvastam meg Asimov-ot
ty!

Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Feb 12 2021 07:53am)
stormlight archive, ha szereted a fantasyt, nemreg jott ki a negyedik kotet :drool:


Sandersont szeretem, a Mistborn sorozat nagyon jo volt tole, Elantris is tetszett
viszont felve kezdenek bele uj sorozataba, millio projektje fut egyszerre
ugy latom a stormlight archive-ot (magahoz kepest) kifejezetten lassan irja
azert koszi az ajanlast! :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2021 02:23pm
Quote (Flutter @ 14 Feb 2021 20:00)
ez nem hoz lazba, azert koszi



jo otlet, sosem olvastam meg Asimov-ot
ty!



Sandersont szeretem, a Mistborn sorozat nagyon jo volt tole, Elantris is tetszett
viszont felve kezdenek bele uj sorozataba, millio projektje fut egyszerre
ugy latom a stormlight archive-ot (magahoz kepest) kifejezetten lassan irja
azert koszi az ajanlast! :)


Ez a sorrend, jo olvasast!!

2.1 Prelude to Foundation (1988)
2.2 Forward the Foundation (1993)
2.3 Foundation (1951)
2.4 Foundation and Empire (1952)
2.5 Second Foundation (1953)
2.6 Foundation's Edge (1981)
2.7 Foundation and Earth (1986)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 15 2021 01:20am
Quote (cowding @ Feb 13 2021 09:01pm)
jöhetne mar valami normalis dip visszavásárolni



Na meg 2 ilyen es jo is
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 15 2021 12:55pm
Quote (josheide @ Feb 14 2021 09:23pm)
Ez a sorrend, jo olvasast!!

2.1 Prelude to Foundation (1988)
2.2 Forward the Foundation (1993)
2.3 Foundation (1951)
2.4 Foundation and Empire (1952)
2.5 Second Foundation (1953)
2.6 Foundation's Edge (1981)
2.7 Foundation and Earth (1986)


ez eleg hasznos, ty!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1423942404241424242434765Next
Add Reply New Topic New Poll