Quote (Smat @ Sep 11 2015 02:24pm)
Nekem is van már 2-3 volt gimis oszt. társam akik már megházasodtak/gyereket szültek, én meg csak igy elek, elvagyok, dolgozok, egyetemre jarok, hetvegen meg szetcsuszok mint a tészta.
ne irigyeld őket
egy életre megpecsételték a sorsukat, felelősség felelősség hátán etc
te meg azt csinálsz amit csak akarsz
az élet szép, miért basznád el
e:
az élet mi??????,
jézusom
This post was edited by Senee on Sep 11 2015 08:27am