d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14234244254264271257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 3 2013 06:02pm
Quote (iFeelAlone @ 4 Jan 2013 00:48)

Ja és a bb.hu egy szar.


so true
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 3 2013 06:05pm
Quote (peterqwer @ Jan 4 2013 01:02am)
so true


Tényleg csak ennyire telik tőled? Sajnállak.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 3 2013 06:10pm
Quote (iFeelAlone @ 4 Jan 2013 01:05)
Tényleg csak ennyire telik tőled? Sajnállak.


brainwashed by bb.hu

This post was edited by peterqwer on Jan 3 2013 06:18pm
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 3 2013 06:31pm
srácok, itt vagyok én a megmondó ember ... kérdezzetek nyugodtan tőlem
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 3 2013 06:52pm
Quote (peterqwer @ Jan 4 2013 01:10am)
brainwashed by bb.hu


Szerencsére itt van nekem peterqwer, a 19 éves testépítő a diabló fórumról aki korát meghazudtoló eredményeivel és hozzáértésével megmutatja nekem az igaz utat a siker felé. A bb.hu szaros 150 kilós szerkesztője akinek konditerme van mellesleg könyvet adott ki a témáról meg kapja be a faszomat.

This post was edited by iFeelAlone on Jan 3 2013 06:58pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 3 2013 07:28pm
Quote (iFeelAlone @ Jan 4 2013 12:48am)
igen és has =/= has. Főleg, hogy hasról volt szó a postban de te kitérsz a vádlira.
Meg csak a vádlid használod ha mozogsz, a combizmodat nem.
Ja és a bb.hu egy szar, mit is gondoltam hiszen itt van a d2jsp.org ahova kifejezetten csak testépítők járnak.

Na hagyjál a faszságaiddal.


most miért?
peterqwer teljesen profi
mindent leszaroz, mindent jobban tud - ilyen egy profi
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2013 12:40am
Quote (iFeelAlone @ 4 Jan 2013 01:52)
Szerencsére itt van nekem peterqwer, a 19 éves testépítő a diabló fórumról aki korát meghazudtoló eredményeivel és hozzáértésével megmutatja nekem az igaz utat a siker felé. A bb.hu szaros 150 kilós szerkesztője akinek konditerme van  mellesleg könyvet adott ki a témáról meg kapja be a faszomat.


bunny egy wowkopi
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 4 2013 12:48am
Quote (SnoopDogg @ Jan 3 2013 09:45pm)
tommy: miért?
mert kurvára szarul van összerakva szerintem ...

nekem kb így néz ki:

hétfő:
Mell (egyenes padon, negatív padon, pozitív padon vagy hogy a gecibe mondják (felső mellre)
Bicepsz
Alkar

Kedd:
Hát
tricepsz
váll

szerda:
Láb

csüt: ugyan az mint hétfő
péntek: ugyan az mint kedd

Szombat:
Láb

Hasazni utálok + kell a faszomnak kockás has ezért sose küldöm, de amikor küldtem minden nap utolsó gyakorlatnak.
e/ szerintem a csukja szar, undorító, sose küldöm

én mindig ugyan ezt küldöm másfél éve, csak kb 2-3havonta a gépeket cserélem le ..
minden izomcsoportot 3 különböző géppel mozgatok meg


Naturalban elég egy héten egyszer edzeni egy izom csoportot...
Szóval nem tudom kié van "kurvára szarul össze rakva"

This post was edited by Tommy_hun on Jan 4 2013 12:49am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2013 12:55am
Quote (Tommy_hun @ 4 Jan 2013 07:48)
Naturalban elég egy héten egyszer edzeni egy izom csoportot...
Szóval nem tudom kié van "kurvára szarul össze rakva"


szerintem trollkodik, azaz remelem mert full hulyeseg amit csinal
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 4 2013 01:29am
Quote (fahrii @ Jan 4 2013 06:55am)
szerintem trollkodik, azaz remelem mert full hulyeseg amit csinal


Szerintem nem :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14234244254264271257Next
Add Reply New Topic New Poll