Quote (SnoopDogg @ Jan 3 2013 09:45pm)
tommy: miért?
mert kurvára szarul van összerakva szerintem ...
nekem kb így néz ki:
hétfő:
Mell (egyenes padon, negatív padon, pozitív padon vagy hogy a gecibe mondják (felső mellre)
Bicepsz
Alkar
Kedd:
Hát
tricepsz
váll
szerda:
Láb
csüt: ugyan az mint hétfő
péntek: ugyan az mint kedd
Szombat:
Láb
Hasazni utálok + kell a faszomnak kockás has ezért sose küldöm, de amikor küldtem minden nap utolsó gyakorlatnak.
e/ szerintem a csukja szar, undorító, sose küldöm
én mindig ugyan ezt küldöm másfél éve, csak kb 2-3havonta a gépeket cserélem le ..
minden izomcsoportot 3 különböző géppel mozgatok meg
Naturalban elég egy héten egyszer edzeni egy izom csoportot...
Szóval nem tudom kié van "kurvára szarul össze rakva"
This post was edited by Tommy_hun on Jan 4 2013 12:49am