Quote (bamboo @ 12 Feb 2021 11:08)
Ezt mar sok helyrol hallottam, scifi alapmukent emlegetik.
Tenyleg annyira jo?
Ha szereted az ilyesmit, akkor igen. Modjuk nagyon sok könyv van és vmilyen szinten egymásra épülnek.
Én pl. a Robot sorozatból csak az Én a robotot olvastam, és utána ugrottam az alapítvány sorozatra és így is teljesen követhető volt a dolog. Így is teljesen élvezhető volt de azért egy párszor gondolkoztam rajt hogy megállok és visszamegyek a Robot könyvekre.