d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1423842394240424142424765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Feb 12 2021 12:53am
Quote (Flutter @ Feb 11 2021 09:07pm)
gib jo konyvajanlas pls
legutobb a 3 body problem trilogiat olvastam
jo volt, csak kibaszott hosszu es a karakterek nem voltak tul jol felepitve
nem is olvastam azota semmit, pedig novemberben fejeztem be


stormlight archive, ha szereted a fantasyt, nemreg jott ki a negyedik kotet :drool:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 12 2021 04:19am
Quote (Flutter @ 11 Feb 2021 20:07)
gib jo konyvajanlas pls
legutobb a 3 body problem trilogiat olvastam
jo volt, csak kibaszott hosszu es a karakterek nem voltak tul jol felepitve
nem is olvastam azota semmit, pedig novemberben fejeztem be


Alapitvany sorozat Asimovtol ?
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Feb 12 2021 05:08am
Quote (josheide @ Feb 12 2021 11:19am)
Alapitvany sorozat Asimovtol ?


Ezt mar sok helyrol hallottam, scifi alapmukent emlegetik.
Tenyleg annyira jo?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 12 2021 05:14am
Quote (bamboo @ 12 Feb 2021 11:08)
Ezt mar sok helyrol hallottam, scifi alapmukent emlegetik.
Tenyleg annyira jo?


Ha szereted az ilyesmit, akkor igen. Modjuk nagyon sok könyv van és vmilyen szinten egymásra épülnek.

Én pl. a Robot sorozatból csak az Én a robotot olvastam, és utána ugrottam az alapítvány sorozatra és így is teljesen követhető volt a dolog. Így is teljesen élvezhető volt de azért egy párszor gondolkoztam rajt hogy megállok és visszamegyek a Robot könyvekre.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Feb 12 2021 05:54am
ha mar scifi, en most a Dune konyveket olvasom ujra
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 12 2021 09:10am
azthittem csak 1 poen, hogy valaki ilyet hord mint maszk, de ma valakit lattam a buszon ilyenben.


vmi darkos forma volt, de akkoris elegge wtf
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Feb 12 2021 09:17am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 12 2021 04:10pm)
azthittem csak 1 poen, hogy valaki ilyet hord mint maszk, de ma valakit lattam a buszon ilyenben.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61%2BMMYJKPbL._AC_UL1200_.jpg

vmi darkos forma volt, de akkoris elegge wtf


nem biztos, hogy a ketto kizarja egymast
lehet, ugy van a maszk hordassal, mint dzso a csoveshugyozassal, csak viccbol csinalja lol
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 12 2021 09:28am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ 12 Feb 2021 16:17)
nem biztos, hogy a ketto kizarja egymast
lehet, ugy van a maszk hordassal, mint dzso a csoveshugyozassal, csak viccbol csinalja lol


nekem amugy 8, jo meme volt.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 13 2021 10:02am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 13 2021 01:43pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1423842394240424142424765Next
Add Reply New Topic New Poll