Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Feb 9 2021 03:11pm)
:angel: :santa:
fincsi az ize es valahogy a harmadiknal vettem eszre, hogy le kene allni vele
az eredetit szeretem, gorogdinnyesnek, meg a feher kokuszosnak elegge műíze van
nagyjabol olyan az ize mint a cukros viznek, elegge kifinomult izlesed van
szivesen küldök neked egy raklap redbullt ha megiszod egyszerre)))
This post was edited by Karan2_Returned on Feb 9 2021 05:07pm