Quote (Jancsipapa @ Feb 9 2021 02:17pm)
Kár lenne pedig érted, vigyázz magadra

Quote (Fej @ Feb 9 2021 02:53pm)
Mégis miért ittál meg 3 red bullt
fincsi az ize es valahogy a harmadiknal vettem eszre, hogy le kene allni vele
az eredetit szeretem, gorogdinnyesnek, meg a feher kokuszosnak elegge műíze van
This post was edited by smokingcanrevealhiddenlasertraps on Feb 9 2021 08:11am