Quote (cowding @ 8 Feb 2021 21:48)
Tesla vett 1.5 milliardert bitcoint
Fel is ment az ara lel lol lyl
1 ev alatt eleg jol felmentek a kriptokak, bar a doge az tenyleg csak ilyen utolso 10 fontot elbaszom valamire szintu befektetes volt, de igy hogy Elon a Doge keresztapa, igy lehet hogy tenyleg holdolom amig 500$ nem lesz, utana meg Svajcba koltozok hogy hazhoz tudjam rendelni a svajci kokot amit a svajci ferrarival hoz majd ki a svajci aranyzacskoban a svajci srac aki 110% pure svajci huawei telefonnal fog felhivni.