d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1423242334234423542364765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2021 06:02am
Quote (MarcusD @ Feb 5 2021 10:15am)


Standard bringasok

Az egyik szabalytalanul megy at a zebran a masik meg megy at a piroson

Az h hatrafele mar csak hab a tortan
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 5 2021 07:26am
Quote (Vismajor @ 5 Feb 2021 13:02)
Standard bringasok

Az egyik szabalytalanul megy at a zebran a masik meg megy at a piroson

Az h hatrafele mar csak hab a tortan


:DDD
kb ez
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 5 2021 07:55am
Quote (Vismajor @ 5 Feb 2021 13:02)
Standard bringasok

Az egyik szabalytalanul megy at a zebran a masik meg megy at a piroson

Az h hatrafele mar csak hab a tortan


én még megértem h piroson átmegy meg nem száll le a bicikliről a zebrán, de mi a faszért menne valaki hátrafele biciklivel?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2021 08:14am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (MarcusD @ 5 Feb 2021 14:55)
én még megértem h piroson átmegy meg nem száll le a bicikliről a zebrán, de mi a faszért menne valaki hátrafele biciklivel?


mert értelmi fogyatékos
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 5 2021 10:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 3 2021 08:49pm)
implying nehéz volt a classicban bármi
amugy a tobbi miben csokkentette a te jatek elmenyed?
marmint ki a gecit erdekel hogy 10 fos dungeonokban fejlodtek paran


mert amire lvl 60 lettem warriorral mar az egesz AH manipulalva volt, es arra kellett kenyszerülnöm hogy goldert tankoljak dungeonokat hogy legyen penzem arcanitera :wacko:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2021 11:19am
Quote (Karan2_Returned @ 5 Feb 2021 17:46)
mert amire lvl 60 lettem warriorral mar az egesz AH manipulalva volt, es arra kellett kenyszerülnöm hogy goldert tankoljak dungeonokat hogy legyen penzem arcanitera :wacko:


fél évig lvlingeztél vagy mi, hogy annyi goldja volt az embereknek hogy manipulálják a komplett piacát valaminek?
a world first egy frost mage lett amúgyis aki soloban mass pullozta a mobokat, tizen fejlodni egy dungeonban meg kifejezetten szar ehhez kepest
csak siman szar a classic es nem lattak ezt az emberek a hypernosztalgia kozepette
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 5 2021 01:44pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 4 2021 05:57pm)
kb semmit, de pont eleg is. 1 felhypeolt emos kislany, a hangja total nulla (legalabbis elso 3 random youtube szam alapjan), meg 1 altalanos iskolai enekkarba se nagyon valo.
az ELETEROL meg mi a faszomat lehet filmet forgatni, hat 20eves sincs. majd ha 30+ evet zenelt, akkor van ertelme


Ha megnezned a filmet tudnad hogy ö nem enekesnek tartja magat, hanem filmmüvesznek :]
Amugy a fiatal leanyzok nagy resze tud azonosulni vele, a csavok meg sunaznak, nem csoda hogy ennyire felkapott.


Quote (Cpt_Ghost @ Feb 5 2021 06:19pm)
fél évig lvlingeztél vagy mi, hogy annyi goldja volt az embereknek hogy manipulálják a komplett piacát valaminek?
a world first egy frost mage lett amúgyis aki soloban mass pullozta a mobokat, tizen fejlodni egy dungeonban meg kifejezetten szar ehhez kepest
csak siman szar a classic es nem lattak ezt az emberek a hypernosztalgia kozepette


Nem siettem el, volt legalabb egy honap. Amugy az a frost mage is layer hoppolt hogy instant respawnoljanak a packok, jo kis vanilla experience.
Akik dungeonban voltak azoknak meg nem kellett kint spawn campelni a több tucat masik jatekos mellett, de azt hogy raidben nem volt csökkentett azt nem tudom hogy hogyan nem reportolta senki beta alatt.
Igazabol nem volt egy abszolut trainwreck a classic, de szerintem több törödest erdemelt volna a Blizzard reszeröl, nagyon alabecsültek hogy mennyien fognak jatszani vele.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 5 2021 02:18pm
ha van Gelato a közeletekben, próbáljátok ki a pulled pork-jukat
elég epic, bárkinek mutatom el van ájulva tőle
ez a Gelato nyáron ugye fagyizó szokott lenni, nem vagyok benne biztos hogy több helyen is átálltak télen ilyen chips-es témára
minden esetre a Veres Pálné utca 3 alatt megtaláljátok, ha érdekel valakit


(alul sültkrumpli van)

This post was edited by Flutter on Feb 5 2021 02:19pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 5 2021 02:24pm
Quote (Flutter @ Feb 5 2021 09:18pm)
ha van Gelato a közeletekben, próbáljátok ki a pulled pork-jukat
elég epic, bárkinek mutatom el van ájulva tőle
ez a Gelato nyáron ugye fagyizó szokott lenni, nem vagyok benne biztos hogy több helyen is átálltak télen ilyen chips-es témára
minden esetre a Veres Pálné utca 3 alatt megtaláljátok, ha érdekel valakit

https://i.imgur.com/KqGegvq.png
(alul sültkrumpli van)


vitathato választás alulra rakni a krumplit de amugy elég jol néz ki majd megnézzük
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 5 2021 03:09pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1423242334234423542364765Next
Add Reply New Topic New Poll