Quote (Cpt_Ghost @ Feb 3 2021 08:13pm)
mit basztak el a classicon?
a """beta testerek""" minden komolyabb exploitot elkussoltak, es kihasznaltak a game elejen, pl tiz emberes dungeon groupokban fejlödtek, dupeoltak raid bossokat layerekkel meg hasonlok
miutan ez kiderült, blizzard kibannolt par embert aki ezt közze tette, a többieket meg szartak la, es meg csak nem is rerrololtak a szervereket
ezen felül a TBC prepatch volt minden dungeon es raid alap nehezsege, ahelyett hogy a nerfek elötti dungeonokat raktak volna be
nem volt bent az elejen (dis)honor rendszer, es lehett campelni ellenfel frakciojanak a quest giverjeit
nem voltak BG-k se, azokat szerintem siman berakhattak volna az elejetöl