d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1422423424425426532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 12 2018 08:58am
Ma 4 biciklis suhant el mellettem a piros lámpán át

Negyedik után felbasztam magam és utána mentem, hogy megnézzem bicajnál hogy megy a brék csekk

Elég formás csaj volt, de besoroltam elé és húztam egy nagyobb féket, de nem satu v ilyesmi

De a csaj nagyon bambult valahova mert simán átesett rajtam a gecibe :D

"Hát ezt most miért kellett???"

"És a piros lámpán átmenni, az tök oké nem?"

"Az most irreleváns"

"Lehet, attól még állj meg a kurva piros lámpánál ha tőlem meg elvárod h elsőbbséget adjak jobbra kanyarodáskor"

Kicsit sajnáltam h elesett, de azért a kva anyját


Ofc együtt vacsorázunk(lol jk, zero progress)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 12 2018 09:10am
Quote (Vismajor @ 12 Sep 2018 16:58)
Ma 4 biciklis suhant el mellettem a piros lámpán át

Negyedik után felbasztam magam és utána mentem, hogy megnézzem bicajnál hogy megy a brék csekk

Elég formás csaj volt, de besoroltam elé és húztam egy nagyobb féket, de nem satu v ilyesmi

De a csaj nagyon bambult valahova mert simán átesett rajtam a gecibe :D

"Hát ezt most miért kellett???"

"És a piros lámpán átmenni, az tök oké nem?"

"Az most irreleváns"

"Lehet, attól még állj meg a kurva piros lámpánál ha tőlem meg elvárod h elsőbbséget adjak jobbra kanyarodáskor"

Kicsit sajnáltam h elesett, de azért a kva anyját


Ofc együtt vacsorázunk(lol jk, zero progress)


maskor ussed el a gecibe, vegezd ki a szuleit, hogy ok is megtanuljak, good job
amugy a mi a faszomert ide postoltad?

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Sep 12 2018 09:10am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 12 2018 09:13am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Sep 2018 16:10)
maskor ussed el a gecibe, vegezd ki a szuleit, hogy ok is megtanuljak, good job
amugy a mi a faszomert ide postoltad?


Női interakció miatt.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 12 2018 09:24am
Quote (Vismajor @ Sep 12 2018 04:58pm)
Ma 4 biciklis suhant el mellettem a piros lámpán át

Negyedik után felbasztam magam és utána mentem, hogy megnézzem bicajnál hogy megy a brék csekk

Elég formás csaj volt, de besoroltam elé és húztam egy nagyobb féket, de nem satu v ilyesmi

De a csaj nagyon bambult valahova mert simán átesett rajtam a gecibe :D

"Hát ezt most miért kellett???"

"És a piros lámpán átmenni, az tök oké nem?"

"Az most irreleváns"

"Lehet, attól még állj meg a kurva piros lámpánál ha tőlem meg elvárod h elsőbbséget adjak jobbra kanyarodáskor"

Kicsit sajnáltam h elesett, de azért a kva anyját


Ofc együtt vacsorázunk(lol jk, zero progress)


standard vis
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 12 2018 09:26am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Sep 2018 12:06)
Mondod neki hogy nincs nalad de a lakasodon van ha feljön veled adsz neki.

Legeasybb dolog ever


egy ilyen drogos diszkós ribancot a lépcsőházba nem engednék be, nemhogy a szobámba

főleg hogy amint rájon hogy az egyetlen tudatmódosító ami a lakásomban talál az a domestosos rongy gőze, kicsit más jellegű estébe fajulna a sztori

Quote (Cpt_Ghost @ 12 Sep 2018 13:29)
lett volna nálad egy kis kóla le is szopott volna


tudod hogy megy ez, ha lenne nálam kóla akkor már nem lenne

This post was edited by MarcusD on Sep 12 2018 09:30am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 12 2018 09:26am
Quote (Vismajor @ 12 Sep 2018 16:58)


...
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 12 2018 09:27am
meg mindig nem dugott meg mate
0 progress
thx
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 12 2018 10:06am
Quote (MarcusD @ 12 Sep 2018 17:26)
egy ilyen drogos diszkós ribancot a lépcsőházba nem engednék be, nemhogy a szobámba

főleg hogy amint rájon hogy az egyetlen tudatmódosító ami a lakásomban talál az a domestosos rongy gőze, kicsit más jellegű estébe fajulna a sztori



tudod hogy megy ez, ha lenne nálam kóla akkor már nem lenne


te megis milyen vegyesz vagy
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 12 2018 10:30am
?????????????????????????
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 12 2018 10:35am
Quote (SteelMeetsSteel @ 12 Sep 2018 18:06)
te megis milyen vegyesz vagy


dagadt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1422423424425426532Next
Add Reply New Topic New Poll