Ma 4 biciklis suhant el mellettem a piros lámpán át
Negyedik után felbasztam magam és utána mentem, hogy megnézzem bicajnál hogy megy a brék csekk
Elég formás csaj volt, de besoroltam elé és húztam egy nagyobb féket, de nem satu v ilyesmi
De a csaj nagyon bambult valahova mert simán átesett rajtam a gecibe

"Hát ezt most miért kellett???"
"És a piros lámpán átmenni, az tök oké nem?"
"Az most irreleváns"
"Lehet, attól még állj meg a kurva piros lámpánál ha tőlem meg elvárod h elsőbbséget adjak jobbra kanyarodáskor"
Kicsit sajnáltam h elesett, de azért a kva anyját
Ofc együtt vacsorázunk(lol jk, zero progress)