Quote (peterqwer @ Jan 4 2013 12:42am)
láb =/= vádli
>bb.hu
igen és has =/= has. Főleg, hogy hasról volt szó a postban de te kitérsz a vádlira.
Meg csak a vádlid használod ha mozogsz, a combizmodat nem.
Ja és a bb.hu egy szar, mit is gondoltam hiszen itt van a d2jsp.org ahova kifejezetten csak testépítők járnak.
Na hagyjál a faszságaiddal.
This post was edited by iFeelAlone on Jan 3 2013 05:49pm