d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1422842294230423142324765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 2 2021 10:21am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 2 2021 12:37pm)
hol kell belépni?


www.ner.ru

Pul rúna a belépő.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 2 2021 10:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 2 2021 02:15pm)
mondjuk ha fel is veszed a csokot is van még 10 éved legyártani a 3 gyereket szóval get to it m8

de amugy a kulfoldi befektetok + a tamogatasok meg eleg sokminden egyutt tolja fel az arakat, nem csak az egyik vagy a masik
tbh ugy lehetne leverni a picsaba az ingatlan arakat, ha kurva jo lenne a tomegkozlekedes es nem lenne kurva gáz ingázni messzebbről, rögtön nem lenne annyira értékes egy bp belvárosi lakás se


BPen eleg jo a tomegkozlekedes imo
bar a kva 3as metrot atadhatnak mar, a ferenciek teren lakom es azzal jarok meloba

btw ilyen szempontbol jo volt a covid, egy volt rbnb-t berelunk
85 negyzetmeter 165+rezsiert

This post was edited by Flutter on Feb 2 2021 10:48am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 2 2021 10:50am
Quote (cowding @ Feb 2 2021 02:30pm)
mondjuk 1-2 gyerek viszont valszeg lesz (gondolom?) és már ugyis jobban megéri mint bármelyik lakáshitel ugyh mi is gondolkozunk h felveszünk minden ilyet még az esetleges kormányváltás előtt



Igen, 1-2 akarunk. De ugye ha csokkal veszel akkor illetékmentes vagy (ami amúgy 2-3milla) plusz babavaro 10 felvesszük mert az nyilván a legkedvezőbb a piacon. A bajom azzal van, hogy ha ezek nem lennének akkor kvázi ennyivel kevesebb lenne a kovi ház amit vennék.

plusz bonuszba ez a szja is kellemes mert felment a lakásom ara, ergo jövedelmem keletkezett és mivel 4eve van meg ezért meg erre is 350kt befizetek az amúgy is adózott penzembol, arról nem beszélve h amikor vettem is fizettem 2% illetéket
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 2 2021 10:50am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 2 2021 11:36am
Quote (Genthor @ 2 Feb 2021 17:50)
Buzi, aki nem veszi meg az epic pack-ot.

https://us.shop.battle.net/en-us/product/celebration-collection?p=142347

https://www.youtube.com/watch?v=MQC7asN09_E


vettem, természetesen mindegyik blizzard játékkal folyamatosan játszok ezért az összes dolog nagyon értékes számomra
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 2 2021 11:41am
Quote (Genthor @ 2 Feb 2021 16:50)
Buzi, aki nem veszi meg az epic pack-ot.

https://us.shop.battle.net/en-us/product/celebration-collection?p=142347

https://www.youtube.com/watch?v=MQC7asN09_E


Dead game
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 2 2021 11:58am
Quote (josheide @ Feb 2 2021 06:41pm)
Dead game


melyik?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 2 2021 12:30pm
Quote (Flutter @ 2 Feb 2021 17:46)
BPen eleg jo a tomegkozlekedes imo
bar a kva 3as metrot atadhatnak mar, a ferenciek teren lakom es azzal jarok meloba

btw ilyen szempontbol jo volt a covid, egy volt rbnb-t berelunk
85 negyzetmeter 165+rezsiert



Országosan gondoltam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 2 2021 12:56pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Feb 2021 17:58)
melyik?


melyik nem?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 2 2021 03:03pm
Halika
Go Back To Magyar Topic List
Prev1422842294230423142324765Next
Add Reply New Topic New Poll