Quote (Cpt_Ghost @ Feb 2 2021 02:15pm)
mondjuk ha fel is veszed a csokot is van még 10 éved legyártani a 3 gyereket szóval get to it m8
de amugy a kulfoldi befektetok + a tamogatasok meg eleg sokminden egyutt tolja fel az arakat, nem csak az egyik vagy a masik
tbh ugy lehetne leverni a picsaba az ingatlan arakat, ha kurva jo lenne a tomegkozlekedes es nem lenne kurva gáz ingázni messzebbről, rögtön nem lenne annyira értékes egy bp belvárosi lakás se
BPen eleg jo a tomegkozlekedes imo
bar a kva 3as metrot atadhatnak mar, a ferenciek teren lakom es azzal jarok meloba
btw ilyen szempontbol jo volt a covid, egy volt rbnb-t berelunk
85 negyzetmeter 165+rezsiert
This post was edited by Flutter on Feb 2 2021 10:48am