Quote (Taszilo.^ @ 22 Oct 2016 21:16)
ha jatszol feljutsz
ne sirj tomi, megy az neked egyedul is
Ez nem a starcraft. Plane nem a szezon uccso 2 heteben. Tobb feedert, toxikus playert, vagy csak szimplan szart kaptam a csapatomban az elmult 1 heten mint elotte 1 honapban.