Quote (lacketto @ Sep 30 2016 01:23pm)
nem tudok rola de ha valami szörnyűség történne akkor vissza lehet allitani a game sessiont
régen elég sok ddos volt, ha jol emlékszem volt egy tournament ahol ddosolták a szervert, pauseoltak, újrakreálták a gamet másik szerveren a pausetól és ment minden tovább.
jó de hogyha valami bugos akkor hajadra kenheted a visszaállítást, újra kell játszani
persze alapból gáz hogy bugos a játék amit ennyien játszanak