d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1422142224223422442254303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 30 2016 06:07am
Quote (sylke @ Sep 30 2016 12:53pm)
hát azért elég gáz ha vmi tournamenten ilyen van


Az. de gondolom dotában is volt már hogy ujra kellett játszani egy gamet, nem?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 30 2016 06:23am
Quote (anyd @ Sep 30 2016 01:07pm)
Az. de gondolom dotában is volt már hogy ujra kellett játszani egy gamet, nem?


nem tudok rola de ha valami szörnyűség történne akkor vissza lehet allitani a game sessiont
régen elég sok ddos volt, ha jol emlékszem volt egy tournament ahol ddosolták a szervert, pauseoltak, újrakreálták a gamet másik szerveren a pausetól és ment minden tovább.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 30 2016 06:25am
Quote (lacketto @ Sep 30 2016 01:23pm)
nem tudok rola de ha valami szörnyűség történne akkor vissza lehet allitani a game sessiont
régen elég sok ddos volt, ha jol emlékszem volt egy tournament ahol ddosolták a szervert, pauseoltak, újrakreálták a gamet másik szerveren a pausetól és ment minden tovább.


jó de hogyha valami bugos akkor hajadra kenheted a visszaállítást, újra kell játszani
persze alapból gáz hogy bugos a játék amit ennyien játszanak
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 30 2016 06:27am
Quote (anyd @ 30 Sep 2016 14:25)
jó de hogyha valami bugos akkor hajadra kenheted a visszaállítást, újra kell játszani
persze alapból gáz hogy bugos a játék amit ennyien játszanak


az nem gáz ha vmi bugos, csak hogy igy tournament alatt, ugy, hogy annyira szar, hogy ujra kell játszani + ki sem hozhatod amit akartál :DD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 30 2016 06:27am
Quote (anyd @ Sep 30 2016 01:25pm)
jó de hogyha valami bugos akkor hajadra kenheted a visszaállítást, újra kell játszani
persze alapból gáz hogy bugos a játék amit ennyien játszanak


ja de ilyen gamebreaking bug nincsen hogy x herot nem lehet pickelni.
egy bugthread kb 1-2 órát van dota2 front pagen mire fixelik.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2016 06:35am
hát azért ennyire gáz esetről még nem hallottam sehol :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 30 2016 07:50am
egyszer volt olyan, hogy a venge instacrashelte a gamet, ha tower lasthitelte, vagy valami ilyesmi
es akkor pont volt valami qualifier vagy ilyesmi, szoval megvolt mondva elore, hogy nem lehet pickelni
de aztan mar elso nap kozepen meg lett fixelve kb
meg az uj herok szoktak gyakran bugosak lenni, de eleinte ugy sincsenek cmben
ezen kivul max olyan szokott lenni, hogy kell egy reconnect vagy legrosszabb esetben remake valami szar miatt
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 30 2016 08:07am
Dotatban meg néha roshan piten látszódik néha a spell, nem?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2016 08:42am
Quote (Ghostmasterq @ Sep 30 2016 03:07pm)
Dotatban meg néha roshan piten látszódik néha a spell, nem?


Az csak segit fakelni roshant)))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2016 08:58am
Quote (lacketto @ Sep 30 2016 12:27pm)
ja de ilyen gamebreaking bug nincsen hogy x herot nem lehet pickelni.
egy bugthread kb 1-2 órát van dota2 front pagen mire fixelik.


Ilyen van lolban is, csak par hetig tart kibogozni a spagetti kodot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1422142224223422442254303Next
Add Reply New Topic New Poll