d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14214224234244254765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 11 2015 04:02am
Quote (llllllllllll @ Sep 11 2015 10:46am)
Mondjuk en egy forinttal nem tamogatnam az otthon ulo anyakat
Akkor vallalj gyereket, ha sajat penzbol es idobol fel tudod nevelni es el tudod tartani


kihalna az orszag
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 11 2015 04:04am
szerintem mi is ehenhaltunk volna miutan szuleim elvaltak es muteromnak nemvolt rendes munkaja evekig ha nem lett volna segelyke
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2015 04:07am
Nalunk meg apam dolgozott es eltartotta a csaladot
Es meg elunk
Az a baj az osszes ilyen rencerrel, hogy a sok kotsog visszael vele

This post was edited by llllllllllll on Sep 11 2015 04:08am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 11 2015 04:14am
Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 12:07)
Nalunk meg apam dolgozott es eltartotta a csaladot
Es meg elunk
Az a baj az osszes ilyen rencerrel, hogy a sok kotsog visszael vele


igen
1-10es skálán mennyire vagy szerinted retardált?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 11 2015 04:15am
Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 11:46)
Mondjuk en egy forinttal nem tamogatnam az otthon ulo anyakat
Akkor vallalj gyereket, ha sajat penzbol es idobol fel tudod nevelni es el tudod tartani


En inkabb ugy fogalmaznek, hogy ha az illeto segelyen van/munkanelkulin, akkor csak 1 gyerek utan kapjon tamogatast, ha dolgozik, de minimal ber, vagy annal is kevesebb (mert keves oraban), akkor a tobbi utan is.

Csak ezzel meg az a problema, hogy jo, hogy dolgozzon, de mit.. : D

Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 12:07)
Nalunk meg apam dolgozott es eltartotta a csaladot
Es meg elunk
Az a baj az osszes ilyen rencerrel, hogy a sok kotsog visszael vele


Same, nalunk is egy fizubol eltunk harman. Az raadasul azert nem keves penz volt, amikor mind a ketten batyammal egyetemistak voltunk, a pesti lakas torlesztoje is ment meg.
Jo, mondjuk a meheszetbol nagyjabol kitermeltuk a torlesztot evrol-evre. De akkor meg ott voltak a rezsik, kaja, stb.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2015 04:28am
Quote (sylke @ Sep 11 2015 10:14am)
igen
1-10es skálán mennyire vagy szerinted retardált?


Szerintem valami nagyon fajo pontra tapintottam, ha igy eldurrant az agyad
Stay mad
De akkor adjunk mindenkinek segelyt, had szuljon 10 gyereket az osszes ciganykurva
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 11 2015 04:38am
Quote (llllllllllll @ Sep 11 2015 11:28am)
Szerintem valami nagyon fajo pontra tapintottam, ha igy eldurrant az agyad
Stay mad
De akkor adjunk mindenkinek segelyt, had szuljon 10 gyereket az osszes ciganykurva


ez csak a standard sylke kommunikacio xd
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 11 2015 04:48am
vpnnel csatlakoztam a sulim networkjere, hogy fel tudjam rakni a catiat, de elfelejtettem kiloni elotte a torrentet es 10 percig seedeltem vele a kulonbozo bdsm megapackokat
szerintetek mennyi idom van, mig ramtori az ajtot az fbi? :S

This post was edited by SummertimeClothes on Sep 11 2015 04:48am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 11 2015 04:51am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 11 2015 11:48am)
vpnnel csatlakoztam a sulim networkjere, hogy fel tudjam rakni a catiat, de elfelejtettem kiloni elotte a torrentet es 10 percig seedeltem vele a kulonbozo bdsm megapackokat
szerintetek mennyi idom van, mig ramtori az ajtot az fbi? :S


semmi nem fog történni ne aggodj
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Sep 11 2015 04:53am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 11 2015 12:51pm)
semmi nem fog történni ne aggodj


max felkoti magat amikor trapez emelot kell terveznie catiaval :santa:
Go Back To Magyar Topic List
Prev14214224234244254765Next
Add Reply New Topic New Poll