Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 11:46)
Mondjuk en egy forinttal nem tamogatnam az otthon ulo anyakat
Akkor vallalj gyereket, ha sajat penzbol es idobol fel tudod nevelni es el tudod tartani
En inkabb ugy fogalmaznek, hogy ha az illeto segelyen van/munkanelkulin, akkor csak 1 gyerek utan kapjon tamogatast, ha dolgozik, de minimal ber, vagy annal is kevesebb (mert keves oraban), akkor a tobbi utan is.
Csak ezzel meg az a problema, hogy jo, hogy dolgozzon, de mit.. : D
Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 12:07)
Nalunk meg apam dolgozott es eltartotta a csaladot
Es meg elunk
Az a baj az osszes ilyen rencerrel, hogy a sok kotsog visszael vele
Same, nalunk is egy fizubol eltunk harman. Az raadasul azert nem keves penz volt, amikor mind a ketten batyammal egyetemistak voltunk, a pesti lakas torlesztoje is ment meg.
Jo, mondjuk a meheszetbol nagyjabol kitermeltuk a torlesztot evrol-evre. De akkor meg ott voltak a rezsik, kaja, stb.