d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1421842194220422142224303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 22 2016 12:23am


tehát ha nincs TI senki sem nézi ezt a szart, köszönöm az interjút

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 21 2016 09:19pm)
csak hogy tudd, dotában még syl is top 1%
pedig legyünk őszinték: ő azért eléggé fogyatékos :wacko:

innentól akkor mehet is a dota vs lol téma


egyáltalán nem érdekel, hogy mennyire vagyok jó egy játékban, bár neked ez tényleg fura lehet XD
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 22 2016 12:40am
Elég szánalmas a dotások vergődése.
Mondjuk miertvagyokilyenjokerdojel gyereket megértem, 100. accountja mert mindig bannolják,valószínüleg a halálos ágyán is ide fog postolni mert annyira nincs élete.
Emlékszem még mikor sylkevel egymás halálát kívánták, most meg milyen nagy az egyetértés.
Miért nem mentek vissza dota topickba vergődni?
Elvileg top 1% játékosok vagytok ott Dotaban, ha ott ilyen retardáltak a "profi játékosok " megértem miért nem játszanak vele már annyian.
Itt bronze elon vergődnek így.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 22 2016 12:46am
jolvan nyugi, nem kell felkapni a vizet csak azér mer szar játékkal játszol :S
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 22 2016 12:48am
Quote (sylke @ 22 Sep 2016 08:46)
jolvan nyugi, nem kell felkapni a vizet csak azér mer szar játékkal játszol :S


Nem dotázok. :)

This post was edited by harcikacsa17 on Sep 22 2016 12:49am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 22 2016 12:48am
Quote (harcikacsa17 @ 22 Sep 2016 07:40)
Elég szánalmas a dotások vergődése.
Mondjuk miertvagyokilyenjokerdojel gyereket megértem, 100. accountja mert mindig bannolják,valószínüleg a halálos ágyán is ide fog postolni mert annyira nincs élete.
Emlékszem még mikor sylkevel egymás halálát kívánták, most meg milyen nagy az egyetértés.
Miért nem mentek vissza dota topickba vergődni?
Elvileg top 1% játékosok vagytok ott Dotaban, ha ott ilyen retardáltak a "profi játékosok " megértem miért nem játszanak vele már annyian.
Itt bronze elon vergődnek így.


mondjuk ezen mosolyogtam
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 22 2016 03:20am
na mivan csak orosz stream van reggel és nincs mit nézni B)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 22 2016 06:05am
Mar abbol is egyertelmüen kiderül hogy melyik jatek jobb hogy megnezzük melyikre van native linux kliens.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 22 2016 06:12am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 22 2016 12:05pm)
Mar abbol is egyertelmüen kiderül hogy melyik jatek jobb hogy megnezzük melyikre van native linux kliens.


Majd irj mar ram egy pmet, amikor ezek a postjaid viccesek lesznek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 22 2016 06:21am
Quote (llllllllllll @ Sep 22 2016 01:12pm)
Majd irj mar ram egy pmet, amikor ezek a postjaid viccesek lesznek


Nem viccelek ha linuxrol van szo.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2016 06:46am
Quote (jarabekg @ 21 Sep 2016 22:00)
top 10-20%-ban lenni egy gameben amit akkor jatszok, amikor 14 eveseket probalok ongyilkossagba kergetni, miutan eltoltottem egy faraszto napot, vagy annyira szetszivtam az agyam, hogy csak vegetalok, valojaban jo erzes

volt ez ennel rosszabb is sokkal, olyankor komolyabban veszem a gamelest is, akkor sem jatszottam jol, de azert plat kettoig felmentem, az mar top 5%


>gold/plat
>top 10-20%
Go Back To Magyar Topic List
Prev1421842194220422142224303Next
Add Reply New Topic New Poll