Quote (jarabekg @ Sep 21 2016 10:00pm)
top 10-20%-ban lenni egy gameben amit akkor jatszok, amikor 14 eveseket probalok ongyilkossagba kergetni, miutan eltoltottem egy faraszto napot, vagy annyira szetszivtam az agyam, hogy csak vegetalok, valojaban jo erzes
volt ez ennel rosszabb is sokkal, olyankor komolyabban veszem a gamelest is, akkor sem jatszottam jol, de azert plat kettoig felmentem, az mar top 5%
csak hogy tudd, dotában még syl is top 1%
pedig legyünk őszinték: ő azért eléggé fogyatékos

innentól akkor mehet is a dota vs lol téma