d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1421742184219422042214303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 21 2016 02:00pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 21 2016 08:36pm)
milyen érzés tudni hogy az emberek jórésze jobb nálad (goldos vagy?) egy olyan gameben amivel a fél életedet töltöd
mesélj


top 10-20%-ban lenni egy gameben amit akkor jatszok, amikor 14 eveseket probalok ongyilkossagba kergetni, miutan eltoltottem egy faraszto napot, vagy annyira szetszivtam az agyam, hogy csak vegetalok, valojaban jo erzes

volt ez ennel rosszabb is sokkal, olyankor komolyabban veszem a gamelest is, akkor sem jatszottam jol, de azert plat kettoig felmentem, az mar top 5%
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 21 2016 02:15pm
Quote (jarabekg @ Sep 21 2016 09:00pm)
top 10-20%-ban lenni egy gameben amit akkor jatszok, amikor 14 eveseket probalok ongyilkossagba kergetni, miutan eltoltottem egy faraszto napot, vagy annyira szetszivtam az agyam, hogy csak vegetalok, valojaban jo erzes

volt ez ennel rosszabb is sokkal, olyankor komolyabban veszem a gamelest is, akkor sem jatszottam jol, de azert plat kettoig felmentem, az mar top 5%


nem lehet nehéz top 10-20%nak lenni egy olyan gameben amit havi 8 milliárd player játszik
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 21 2016 02:19pm
Quote (jarabekg @ Sep 21 2016 10:00pm)
top 10-20%-ban lenni egy gameben amit akkor jatszok, amikor 14 eveseket probalok ongyilkossagba kergetni, miutan eltoltottem egy faraszto napot, vagy annyira szetszivtam az agyam, hogy csak vegetalok, valojaban jo erzes

volt ez ennel rosszabb is sokkal, olyankor komolyabban veszem a gamelest is, akkor sem jatszottam jol, de azert plat kettoig felmentem, az mar top 5%


csak hogy tudd, dotában még syl is top 1%
pedig legyünk őszinték: ő azért eléggé fogyatékos :wacko:

innentól akkor mehet is a dota vs lol téma
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 21 2016 02:25pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 21 2016 02:30pm
Quote (Ghostmasterq @ Sep 21 2016 10:25pm)



kihagytam a felesleges részeket
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 21 2016 02:36pm
http://euw.op.gg/statistics/tier/

Én plat 2 voltam, de sose vettem igazán komolyan a ránk eset mert mindig meguntam a champeket amikkel épp jó voltam

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2016 03:16pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 21 Sep 2016 22:19)
csak hogy tudd, dotában még syl is top 1%
pedig legyünk őszinték: ő azért eléggé fogyatékos :wacko:

innentól akkor mehet is a dota vs lol téma


B)
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 21 2016 03:19pm
Quote (anyd @ Sep 21 2016 10:36pm)
http://euw.op.gg/statistics/tier/

Én plat 2 voltam, de sose vettem igazán komolyan a ránk eset mert mindig meguntam a champeket amikkel épp jó voltam


biztos vagyok benne, hogy ha patrik nem havonta kétszer, folyton bebaszva, beszivva, félkézzel, kikapcsolt monitorral játszana, már rég ő is TI bajnok lenne természetesen
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 21 2016 03:22pm
Quote (anyd @ 21 Sep 2016 21:36)
http://euw.op.gg/statistics/tier/

Én plat 2 voltam, de sose vettem igazán komolyan a ránk eset mert mindig meguntam a champeket amikkel épp jó voltam


valami retek román meghackelte az accomat kb. fél éve, most ránéztem hogy játszik-e még rajta
top 3 hőse vayne ezreal lucian, silver 3ban van

fucking cancer
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2016 03:24pm
Quote (MarcusD @ 21 Sep 2016 23:22)
valami retek román meghackelte az accomat kb. fél éve, most ránéztem hogy játszik-e még rajta
top 3 hőse vayne ezreal lucian, silver 3ban van

fucking cancer


probáltál dnd dupeolni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1421742184219422042214303Next
Add Reply New Topic New Poll