Quote (TrollBoss @ 15 Sep 2016 21:31)
ma egy 1-7 toplaner elküldött a picsába mert elvesztettem toplanet midlanesként
yy ilyenek vannak, nem tom, hogy fogok innen kimenni amúgy. enemy team : jax,jace,heca,jhin,bard. midesem lastpickel egy xerathot valami 3-14 lett