d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1421642174218421942204303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 15 2016 01:31pm
Quote (Anamy @ Sep 15 2016 07:25pm)
a diamond v embereket brutális nehéz carryzni


ma egy 1-7 toplaner elküldött a picsába mert elvesztettem toplanet midlanesként
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 15 2016 02:11pm
Quote (TrollBoss @ 15 Sep 2016 21:31)
ma egy 1-7 toplaner elküldött a picsába mert elvesztettem toplanet midlanesként


yy ilyenek vannak, nem tom, hogy fogok innen kimenni amúgy. enemy team : jax,jace,heca,jhin,bard. midesem lastpickel egy xerathot valami 3-14 lett
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 15 2016 02:15pm
tényleg ennyire játszhatatlan a kisfiúk miatt 3-4 után?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 17 2016 03:51am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 15 2016 08:15pm)
tényleg ennyire játszhatatlan a kisfiúk miatt 3-4 után?



hat en amikor játszottam végen ilyen gold1-3kozott voltam es rákos volt az egész, meg kurvasok az a player ezen a szinten aki megveszi ebayrol az e körüli akkot aztán látni rajta h kb a 2. Gameje, lehet más rankon jobb ez a játék de nekem jatszhatatlan
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2016 04:04am
Quote (rapiddani @ Sep 17 2016 09:51am)
hat en amikor játszottam végen ilyen gold1-3kozott voltam es rákos volt az egész, meg kurvasok az a player ezen a szinten aki megveszi ebayrol az e körüli akkot aztán látni rajta h kb a 2. Gameje, lehet más rankon jobb ez a játék de nekem jatszhatatlan


Bronze 5tol diamond 2ig rak
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 21 2016 10:23am
Quote (sylke @ Sep 21 2016 05:14pm)


ök jatszanak nem twitchet neznek :^)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2016 10:32am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Sep 2016 18:23)
ök jatszanak nem twitchet neznek :^)


hát jarabekg csapattársai valoszinüleg ugy vannak, hogy jobb lenne ha jarabekg inkább twitchet nézne
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 21 2016 11:08am
Quote (sylke @ Sep 21 2016 05:32pm)
hát jarabekg csapattársai valoszinüleg ugy vannak, hogy jobb lenne ha jarabekg inkább twitchet nézne


ez msot eleg ricsardka szintu volt

megy ez jobban is
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 21 2016 01:36pm
Quote (jarabekg @ Sep 21 2016 07:08pm)
ez msot eleg ricsardka szintu volt

megy ez jobban is


milyen érzés tudni hogy az emberek jórésze jobb nálad (goldos vagy?) egy olyan gameben amivel a fél életedet töltöd
mesélj
Go Back To Magyar Topic List
Prev1421642174218421942204303Next
Add Reply New Topic New Poll