Quote (llllllllllll @ 13 Sep 2016 21:57)
15 hz monitorral
70 :<
tfw egyszer apam kicserelte a crt monitoromat lcdre jofejsegbol mikor nem voltam otthon egy hetig valami miatt, kirakta a garazsba es ott elromlott a nedvessegtol vagy valami hasonlo szar
de most vegre fogok tudni venni 144hzes lcdt megint, osztondij well spent)
Quote (sylke @ 13 Sep 2016 21:58)
ezt igy ákos mondja, aki ha ki alt-tabol a gémböl akkor leáll neki
no bully pls
This post was edited by SummertimeClothes on Sep 13 2016 02:00pm