d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1421342144215421642174303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 10 2016 03:49am
kicsit vicces azért

Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 10 2016 02:38pm
kikerült egy tsm vs skt gyakorló meccs youtubera. tsm kommentárral végig, kíváncsi vagyok ez mennyire bassza meg a tsmet

Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 10 2016 06:42pm
40 w 10 l dia promo
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 13 2016 01:47pm
52 win 13 lose diamond 4
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 13 2016 01:49pm
én nem szoktam flamelni meg le is szarom ezt a dota vs lol dolgot de felmerült bennem egy kérdés
miért nem javítanak a grafikáján ennek a játéknak?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 13 2016 01:51pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 13 Sep 2016 21:49)
én nem szoktam flamelni meg le is szarom ezt a dota vs lol dolgot de felmerült bennem egy kérdés
miért nem javítanak a grafikáján ennek a játéknak?


nem telik rá
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 13 2016 01:52pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 13 2016 08:49pm)
én nem szoktam flamelni meg le is szarom ezt a dota vs lol dolgot de felmerült bennem egy kérdés
miért nem javítanak a grafikáján ennek a játéknak?


ismeröseim akik lollal jatszanak azt allitjak ezerszer jobb a grafikaja mint a dota kettönek
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Sep 13 2016 01:52pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 13 Sep 2016 21:49)
én nem szoktam flamelni meg le is szarom ezt a dota vs lol dolgot de felmerült bennem egy kérdés
miért nem javítanak a grafikáján ennek a játéknak?


jomagam ha graf miatt akarnek jatekkal jatszani nem a lolt valasztanam


mondjuk nekem sosem volt bajom a grafikajaval, most hogy uj gepem van es maxos grafon is megy, csak rajottem hogy tok jo sztem
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2016 01:53pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 13 2016 07:49pm)
én nem szoktam flamelni meg le is szarom ezt a dota vs lol dolgot de felmerült bennem egy kérdés
miért nem javítanak a grafikáján ennek a játéknak?


ezer éves fos a motor és nem tudnak, de szerintem annyira nem vészes a graf
kliens is ezért egy rakás szar btw
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 13 2016 01:54pm
Quote (yupi @ 13 Sep 2016 21:52)
jomagam ha graf miatt akarnek jatekkal jatszani nem a lolt valasztanam


mondjuk nekem sosem volt bajom a grafikajaval, most hogy uj gepem van es maxos grafon is megy, csak rajottem hogy tok jo sztem


érdekelne milyen géped volt, ha a lol nem ment max grafikán rendesen
vagy csak ennyire szarul van optimalizálva?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1421342144215421642174303Next
Add Reply New Topic New Poll