Quote (yupi @ 13 Sep 2016 21:52)
jomagam ha graf miatt akarnek jatekkal jatszani nem a lolt valasztanam
mondjuk nekem sosem volt bajom a grafikajaval, most hogy uj gepem van es maxos grafon is megy, csak rajottem hogy tok jo sztem
érdekelne milyen géped volt, ha a lol nem ment max grafikán rendesen
vagy csak ennyire szarul van optimalizálva?