d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14204214224234244765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 11 2015 02:56am
Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 10:42)
Sejtettem.


Quote (Senee @ 11 Sep 2015 10:49)
ha megállapítják a segélyt; jöhet a következő gyerek


a csávó vagy 3x megbukott általánosban (úgy bukott le hozzánk is), barátnője ugyan annyi idős mint én (20), egy éve vannak együtt, munkanélküliek mind a ketten
sosem fogom megérteni ezeket az embereket

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 11 2015 02:56am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 11 2015 03:00am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 11 2015 09:56am)
a csávó vagy 3x megbukott általánosban (úgy bukott le hozzánk is), barátnője ugyan annyi idős mint én (20), egy éve vannak együtt, munkanélküliek mind a ketten
sosem fogom megérteni ezeket az embereket


valoszinuleg a szuleik is hasonloak voltak, es az o szuleik is. mit nem ertesz ezen XD

ha nem lennenek ilyen low lvl emberek akkor mihez viszonyitva lennel te rl rulor?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 11 2015 03:04am
Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 10:38)
Gondolom orvosnak vagy mernoknek keszul mindekozben


Jo hat na, nem minden esetben ilyen ez.

Az en egyik volt osztalytarsam most hazasodott, szerintem 1 even belul naluk is jon az elso gyerek,.

Csaj PhD Humankineziologus, a ferje meg kozgazdasz valami multinal. Talan az is 25-26 korul.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 11 2015 03:07am
Quote (Baleee @ 11 Sep 2015 11:04)
Jo hat na, nem minden esetben ilyen ez.

Az en egyik volt osztalytarsam most hazasodott
, szerintem 1 even belul naluk is jon az elso gyerek,.

Csaj PhD Humankineziologus, a ferje meg kozgazdasz valami multinal. Talan az is 25-26 korul.


najo, de te nem husz eves vagy vazze :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 11 2015 03:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 11 2015 08:56am)
a csávó vagy 3x megbukott általánosban (úgy bukott le hozzánk is), barátnője ugyan annyi idős mint én (20), egy éve vannak együtt, munkanélküliek mind a ketten
sosem fogom megérteni ezeket az embereket


úgy vannak vele, hogy ha gyün-gyün
nem nagyon gondolkodnak hosszútávon, mindig csak azon, hogy ma/holnap mi lesz ... de a 'holnapban' nem vagyok biztos, hogy gondolkodnak rajta


Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 11 2015 09:00am)
valoszinuleg a szuleik is hasonloak voltak, es az o szuleik is. mit nem ertesz ezen XD

ha nem lennenek ilyen low lvl emberek akkor mihez viszonyitva lennel te rl rulor?


amúgy ez
ezért kéne kiszedni a már megszületett gyerekeket az ilyen trash családokból, hogy legalább belőlük ne legyen trash.. csak kérdés, hogy hova/hol/kik nevelnék fel őket; mert az intézet se jobb
de ha lenne rá jó megoldás pl. normális családok örökbefogadási igénye felszívná teszem azt az összeset (nyilván nem) akkor utána már csak annyi teendő lenne, hogy elkötetteni az összes minimálbéres faszt aztán heil orbán
ha már diktartúrál akkor vmi értelme is legyen keppe

persze aki most minimálbéren van lehet hogy 10 év múlva orvos lesz és akkor meg már nem lehet visszakötni neki
kell vmi tesztnek alávetni a minimálbéreseket és akikről süt, hogy nem lesz belőlük semmi akkor azokat elkötni
meg etc etc, hogy 'professzionális':XD legyen de akkor meg már sok-sok milliárd forint ölődik bele (ami mondjuk megtérülhetne, ha nem kéne a folyamatosan szaporodó hulladékot táplálni, segélyezni etc)
ugyanakkor meg az elitnek nem jó, hogy a középosztály erősödne ezáltal meg, mert azokat nem lehet megvezetni 10 kilo tüzifával meg egy tál levessel

fos az egész úgy ahogy van
még egy 50 év és itt is latin-amerika lesz a kövér bowling bábú társadalmi modellel, örökre konzerválva az egész szart, hogy többé soha semmin ne lehessen majd változtatni



még 1 óra 56 perc és megyek haza :xdD:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2015 03:46am
Mondjuk en egy forinttal nem tamogatnam az otthon ulo anyakat
Akkor vallalj gyereket, ha sajat penzbol es idobol fel tudod nevelni es el tudod tartani
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 11 2015 03:51am
Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 11:46)
Mondjuk en egy forinttal nem tamogatnam az otthon ulo anyakat
Akkor vallalj gyereket, ha sajat penzbol es idobol fel tudod nevelni es el tudod tartani


ennél nagyobb faszságot csak az fb topicban láttam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 11 2015 03:53am
Quote (llllllllllll @ 11 Sep 2015 10:46)
Mondjuk en egy forinttal nem tamogatnam az otthon ulo anyakat
Akkor vallalj gyereket, ha sajat penzbol es idobol fel tudod nevelni es el tudod tartani


lol
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 11 2015 03:56am
Quote (llllllllllll @ Sep 11 2015 09:46am)
Mondjuk en egy forinttal nem tamogatnam az otthon ulo anyakat
Akkor vallalj gyereket, ha sajat penzbol es idobol fel tudod nevelni es el tudod tartani


az is igaz

most srsly akinek arra a szaros 28,5k forint pluszra szüksége van az inkább ne vállaljon gyereket

inb4 szaros wow
igen szaros ha azt nézzük, hogy egy gyerek felneveléséről, eltartásáról, basztatásáról beszélünk

egy gyerek vállalása igenis számítson luxusnak, amit nem mindenki engedhet meg magának

inb4 de fogy a magyar
hát fogyjon is
a faszba
inkább minth ostoba lowlife szarokkal legyen tele az egész ország aki leszavaz egy tál levesért

This post was edited by Senee on Sep 11 2015 04:00am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 11 2015 04:02am
Quote (llllllllllll @ Sep 11 2015 10:46am)
Mondjuk en egy forinttal nem tamogatnam az otthon ulo anyakat
Akkor vallalj gyereket, ha sajat penzbol es idobol fel tudod nevelni es el tudod tartani


Ez egy kicsit erős.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14204214224234244765Next
Add Reply New Topic New Poll