Quote (Cpt_Ghost @ Sep 11 2015 08:56am)
a csávó vagy 3x megbukott általánosban (úgy bukott le hozzánk is), barátnője ugyan annyi idős mint én (20), egy éve vannak együtt, munkanélküliek mind a ketten
sosem fogom megérteni ezeket az embereket
úgy vannak vele, hogy ha gyün-gyün
nem nagyon gondolkodnak hosszútávon, mindig csak azon, hogy ma/holnap mi lesz ... de a 'holnapban' nem vagyok biztos, hogy gondolkodnak rajta
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 11 2015 09:00am)
valoszinuleg a szuleik is hasonloak voltak, es az o szuleik is. mit nem ertesz ezen XD
ha nem lennenek ilyen low lvl emberek akkor mihez viszonyitva lennel te rl rulor?
amúgy ez
ezért kéne kiszedni a már megszületett gyerekeket az ilyen trash családokból, hogy legalább belőlük ne legyen trash.. csak kérdés, hogy hova/hol/kik nevelnék fel őket; mert az intézet se jobb
de ha lenne rá jó megoldás pl. normális családok örökbefogadási igénye felszívná teszem azt az összeset (nyilván nem) akkor utána már csak annyi teendő lenne, hogy elkötetteni az összes minimálbéres faszt aztán heil orbán
ha már diktartúrál akkor vmi értelme is legyen keppe
persze aki most minimálbéren van lehet hogy 10 év múlva orvos lesz és akkor meg már nem lehet visszakötni neki
kell vmi tesztnek alávetni a minimálbéreseket és akikről süt, hogy nem lesz belőlük semmi akkor azokat elkötni
meg etc etc, hogy 'professzionális':XD legyen de akkor meg már sok-sok milliárd forint ölődik bele (ami mondjuk megtérülhetne, ha nem kéne a folyamatosan szaporodó hulladékot táplálni, segélyezni etc)
ugyanakkor meg az elitnek nem jó, hogy a középosztály erősödne ezáltal meg, mert azokat nem lehet megvezetni 10 kilo tüzifával meg egy tál levessel
fos az egész úgy ahogy van
még egy 50 év és itt is latin-amerika lesz a kövér bowling bábú társadalmi modellel, örökre konzerválva az egész szart, hogy többé soha semmin ne lehessen majd változtatni
még 1 óra 56 perc és megyek haza :xdD: