Quote (iceblade777 @ Jan 3 2013 11:59pm)
milyen normális kajára gondolsz?
csirkemell, rízs, krumpli , hal
örökre
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 11:57pm)
igazából ezt szeretem benned

ezt a nyers őszinteséget amivel kezeled a világot.
remélem, nem sértődsz meg a hasonlaton, kicsit olyan vagy mint a néhai kutyám (jellemre / kicsit talán küllemre is) - őt nagyon imádtam. (sokan utálták

)
ha lehetne se használta az eszét, mert erőből kezelte a dolgokat ^^
nem
This post was edited by SnoopDogg on Jan 3 2013 04:01pm