Quote (Cpt_Ghost @ Aug 9 2016 06:29pm)
ja azt én is remélem, hogy a voice actinget meg egyeb zajokat meghagyjak, max a minoseget toljak fel
a kampány remake? marmint sc2-n belul?
yes
sc1 kampany mapjai megcsinálva sc2ben map editorban

jah, hangokat újra fel lehetne venni, jobb minőség miatt
de igazából engem ez se zavarna, scnek messze legjobb hangeffekjei vannak akármivel is hasonlítom össze