Quote (SummertimeClothes @ Aug 9 2016 01:06pm)
gyors google search azt mondja, hogy rus serveren tizedannyian vannak, mint nen, huszadannyian, mint westen, ez megmagyarazza a queuetimeot
meg ugy altalaban, szerintem ha belegondol az ember, rajon, hogy faszsag, de ha barkit kifejezett unneplesre osztonoz, hogy igy van, akkor egeszsegetekre
vagy nem is tudom mar, hogy mit akarsz ezzel bebizonyitani igy a harmadik walloftexttel :D
egy kicsit ossze vissza beszelt, de a lenyeg, hogy nalunk korrektul megoldottak, hogy kivagjak az orosz metelyt a communitybol
en oszinten meg mondom, pontosan 10 gamet adtam a dotanak, egy darab gameben nem volt 5v5, es mindben voltak oroszok cserebe, semmi kedvem nem votl elinditani egy uj gamet
mondjuk en nehezen valtok jatekot, mert amugy sem egy core dolog az eletemben a gaming, max akkor ha nagyon szarul erzem magam, es nincs is mas dolgom, de arra pont jo egy casual game, amivel az rl ismeroseim is jatszanak, es oszinten nem ertem a dotasok vergodeset :S