d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1420442054206420742084303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 06:08am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 9 2016 01:06pm)
gyors google search azt mondja, hogy rus serveren tizedannyian vannak, mint nen, huszadannyian, mint westen, ez megmagyarazza a queuetimeot
meg ugy altalaban, szerintem ha belegondol az ember, rajon, hogy faszsag, de ha barkit kifejezett unneplesre osztonoz, hogy igy van, akkor egeszsegetekre
vagy nem is tudom mar, hogy mit akarsz ezzel bebizonyitani igy a harmadik walloftexttel :D


tldr:

ha nem lennének oroszok a dotában, nem játszana azzal a gamevel senki
na látod azt hívnánk halott gamenek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 9 2016 06:10am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 9 2016 01:06pm)
gyors google search azt mondja, hogy rus serveren tizedannyian vannak, mint nen, huszadannyian, mint westen, ez megmagyarazza a queuetimeot
meg ugy altalaban, szerintem ha belegondol az ember, rajon, hogy faszsag, de ha barkit kifejezett unneplesre osztonoz, hogy igy van, akkor egeszsegetekre
vagy nem is tudom mar, hogy mit akarsz ezzel bebizonyitani igy a harmadik walloftexttel :D


egy kicsit ossze vissza beszelt, de a lenyeg, hogy nalunk korrektul megoldottak, hogy kivagjak az orosz metelyt a communitybol

en oszinten meg mondom, pontosan 10 gamet adtam a dotanak, egy darab gameben nem volt 5v5, es mindben voltak oroszok cserebe, semmi kedvem nem votl elinditani egy uj gamet

mondjuk en nehezen valtok jatekot, mert amugy sem egy core dolog az eletemben a gaming, max akkor ha nagyon szarul erzem magam, es nincs is mas dolgom, de arra pont jo egy casual game, amivel az rl ismeroseim is jatszanak, es oszinten nem ertem a dotasok vergodeset :S
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 06:13am
Quote (jarabekg @ Aug 9 2016 01:10pm)
egy kicsit ossze vissza beszelt, de a lenyeg, hogy nalunk korrektul megoldottak, hogy kivagjak az orosz metelyt a communitybol

en oszinten meg mondom, pontosan 10 gamet adtam a dotanak, egy darab gameben nem volt 5v5, es mindben voltak oroszok cserebe, semmi kedvem nem votl elinditani egy uj gamet

mondjuk en nehezen valtok jatekot, mert amugy sem egy core dolog az eletemben a gaming, max akkor ha nagyon szarul erzem magam, es nincs is mas dolgom, de arra pont jo egy casual game, amivel az rl ismeroseim is jatszanak, es oszinten nem ertem a dotasok vergodeset :S


én játszottam dotával eleget, ohh boy, na azt hívjuk rákos communitynek

még yupival azt a pár gamet bronzeban amit smurfoltunk is qualitybbnek mondanám
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 06:15am
Quote (jarabekg @ 9 Aug 2016 14:10)
egy kicsit ossze vissza beszelt, de a lenyeg, hogy nalunk korrektul megoldottak, hogy kivagjak az orosz metelyt a communitybol

en oszinten meg mondom, pontosan 10 gamet adtam a dotanak, egy darab gameben nem volt 5v5, es mindben voltak oroszok cserebe, semmi kedvem nem votl elinditani egy uj gamet

mondjuk en nehezen valtok jatekot, mert amugy sem egy core dolog az eletemben a gaming, max akkor ha nagyon szarul erzem magam, es nincs is mas dolgom, de arra pont jo egy casual game, amivel az rl ismeroseim is jatszanak, es oszinten nem ertem a dotasok vergodeset :S


gyanitom ha en felraknam a lolt, en se a legmagasabb szintu gameket jatszanam a community kremjevel az elso 10 meccsemben, akar angolul beszeljenek az allyaim akar nem :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 06:16am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 9 2016 01:15pm)
gyanitom ha en felraknam a lolt, en se a legmagasabb szintu gameket jatszanam a community kremjevel az elso 10 meccsemben, akar angolul beszeljenek az allyaim akar nem :D


különbség hogy max lvllel kezdesz dotába

lolba leveling is van :~)

ez is meggátolja a faszokat hogy instant rankedbe ugorjanak

This post was edited by TrollBoss on Aug 9 2016 06:16am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 9 2016 06:19am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 9 2016 01:15pm)
gyanitom ha en felraknam a lolt, en se a legmagasabb szintu gameket jatszanam a community kremjevel az elso 10 meccsemben, akar angolul beszeljenek az allyaim akar nem :D


idk fam, eleg nagy a penalty leavelesert, es eleg durva a szures, plusz ami kibaszott jo mechanic, nalunk lehet remakelni meccset ha 4v5 van (nem tudom van-e ilyen dotaban is)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 06:25am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 14:16)
különbség hogy max lvllel kezdesz dotába

lolba leveling is van :~)

ez is meggátolja a faszokat hogy instant rankedbe ugorjanak


nem lehet rankedezni egybol, nem is lehetett soha

Quote (jarabekg @ 9 Aug 2016 14:19)
idk fam, eleg nagy a penalty leavelesert, es eleg durva a szures, plusz ami kibaszott jo mechanic, nalunk lehet remakelni meccset ha 4v5 van (nem tudom van-e ilyen dotaban is)


ha firstblood elott leavel valaki az elso 5 percben, nem szamit a jatek
dotaban a lowprio elegge ultrafos dolog, amennyire tudom lolban csak queue block van?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 06:29am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 9 2016 01:25pm)
nem lehet rankedezni egybol, nem is lehetett soha



ha firstblood elott leavel valaki az elso 5 percben, nem szamit a jatek
dotaban a lowprio elegge ultrafos dolog, amennyire tudom lolban csak queue block van?


első 3 gamedben csak kapsz +5 10 15 percet
utána low priority queue + 30percet kell várnod a gamere
nem kapsz chest illetve keyrewardokat

ha leavel valaki, és remakeltek, nem számít a game, aki leavelt penalityt, lowpriot, és insta loset kap
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 06:37am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 14:29)
első 3 gamedben csak kapsz +5 10 15 percet
utána low priority queue + 30percet kell várnod a gamere
nem kapsz chest illetve keyrewardokat

ha leavel valaki, és remakeltek, nem számít a game, aki leavelt penalityt, lowpriot, és insta loset kap


ilyen queue penaltyt azert kap az ember dotaban, ha nem readyzik, mikor talal neki meccset, nemtom hogy vannak a lepcsofokok, de eleg szar ahhoz, hogy veletlenul se akarja egynel tobbszor elbaszni
lowprioba akkor kerulsz, ha ilyen nemtom mennyire (elegge) hosszu idon belul masodszorra leavelsz, amikor mas leaverekkel meg sopredekkel vagy egy gameben, es ott muszaj megnyerned a gamet, hogy kikerulj belole, asszem kettorol indul, aztan no, ha tobbet rosszalkodsz

ez, hogy barmilyen szakaszban a leaveles voidolja tobbieknek a gamet, szerintem inkabb idegesito, mint nem, de izles kerdese

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 9 2016 06:40am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2016 06:38am
Meg mindig nem kell egyikhez se skill B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1420442054206420742084303Next
Add Reply New Topic New Poll