Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 13:54)
igen, nemrég olvastam egy reddit posztot, miszerint egy eune-n diamond player átment russiara, ledobatta magát bronzeba és onnan climbolt feljebb
bronzeba q time <1perc
silverbe <3perc
kibaszott nagy törés
gold 7-8 perc
plat 10perc +
látjuk milyen erős az orosz community
gambit régi playerei (régebben moscow 5) mindig elmondták mi megy orosz szerveren, hogy a community 90% feedelni akar illetve cyka blyat
nyilván egy jobb orosz nem fog várni 10 perceket, inkább eljön onnan a faszba, a nyomorhegyek meg elvannak bronzeba-silverbe
orosz szerver jelenleg karanténként működik, szerencsére :)
dotába is kéne nektek egy hasonló, bár kérdéses syl melyik oldalán lenne a karanténnek LOL!XD
gyors google search azt mondja, hogy rus serveren tizedannyian vannak, mint nen, huszadannyian, mint westen, ez megmagyarazza a queuetimeot
meg ugy altalaban, szerintem ha belegondol az ember, rajon, hogy faszsag, de ha barkit kifejezett unneplesre osztonoz, hogy igy van, akkor egeszsegetekre
vagy nem is tudom mar, hogy mit akarsz ezzel bebizonyitani igy a harmadik walloftexttel
