d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1420342044205420642074303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 05:39am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 9 2016 12:38pm)
nekem mondhatod, szerintem mind filthy casualek vagytok)


jó de te meg egy halott gémért küzdesz :c
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2016 05:41am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 13:39)
jó de te meg egy halott gémért küzdesz :c


dehogy, en mar feladtam evek ota jobb buszken meghalni mint rakban elni)
amugy meg most elvileg csinal reworkot hd-ban sc1-hez a blizzard
ha azt megcsinaljak geci jol sztem koreaban minden mas mehet a picsaba :D
aztan meglatjuk a nyugaton hogy lesz
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 05:45am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Aug 2016 13:41)
dehogy, en mar feladtam evek ota jobb buszken meghalni mint rakban elni)
amugy meg most elvileg csinal reworkot hd-ban sc1-hez a blizzard
ha azt megcsinaljak geci jol sztem koreaban minden mas mehet a picsaba :D
aztan meglatjuk a nyugaton hogy lesz


sc2: wol?? PogChamp
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 9 2016 05:47am
végre pörög a lol topic
késöbb is megköszönhetitek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 05:47am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 13:28)
tldr


amugy azt vagod, hogy ha egy szerveren csak faszretardok vannak, akkor az csak azt eredmenyezi, hogy platban vagy akarhol is viszonylagos faszretardok lesznek, nem azt, hogy nem fogja elerni azt senki? :D

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 9 2016 05:50am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 05:51am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 9 2016 12:47pm)
amugy azt vagod, hogy ha egy szerveren csak faszretardok vannak, akkor az csak azt eredmenyezi, hogy platban vagy akarhol is viszonylagos faszretardok lesznek, nem azt, hogy nem fogja elerni azt senki? :D


igen, és de jó ott a faszretardáltaknak, amíg nem basszák el más szerverek játékait

Quote (sylke @ Aug 9 2016 12:47pm)
végre pörög a lol topic
késöbb is megköszönhetitek


1,5-2k mmr konfirmálva
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 05:52am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 13:51)
igen, és de jó ott a faszretardáltaknak, amíg nem basszák el más szerverek játékait



1,5-2k mmr konfirmálva


csak mert az ellentetet allitottad az elobb
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 05:54am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 9 2016 12:52pm)
csak mert az ellentetet allitottad az elobb


igen, nemrég olvastam egy reddit posztot, miszerint egy eune-n diamond player átment russiara, ledobatta magát bronzeba és onnan climbolt feljebb

bronzeba q time <1perc
silverbe <3perc

kibaszott nagy törés

gold 7-8 perc
plat 10perc +

látjuk milyen erős az orosz community
gambit régi playerei (régebben moscow 5) mindig elmondták mi megy orosz szerveren, hogy a community 90% feedelni akar illetve cyka blyat

nyilván egy jobb orosz nem fog várni 10 perceket, inkább eljön onnan a faszba, a nyomorhegyek meg elvannak bronzeba-silverbe

orosz szerver jelenleg karanténként működik, szerencsére :)
dotába is kéne nektek egy hasonló, bár kérdéses syl melyik oldalán lenne a karanténnek LOL!XD

This post was edited by TrollBoss on Aug 9 2016 05:58am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 9 2016 06:03am
Quote (TrollBoss @ Aug 9 2016 12:54pm)
igen, nemrég olvastam egy reddit posztot, miszerint egy eune-n diamond player átment russiara, ledobatta magát bronzeba és onnan climbolt feljebb

bronzeba q time <1perc
silverbe <3perc

kibaszott nagy törés

gold 7-8 perc
plat 10perc +

látjuk milyen erős az orosz community
gambit régi playerei (régebben moscow 5) mindig elmondták mi megy orosz szerveren, hogy a community 90% feedelni akar illetve cyka blyat

nyilván egy jobb orosz nem fog várni 10 perceket, inkább eljön onnan a faszba, a nyomorhegyek meg elvannak bronzeba-silverbe

orosz szerver jelenleg karanténként működik, szerencsére :)
dotába is kéne nektek egy hasonló, bár kérdéses syl melyik oldalán lenne a karanténnek LOL!XD



gecire rohogok :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 06:06am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 13:54)
igen, nemrég olvastam egy reddit posztot, miszerint egy eune-n diamond player átment russiara, ledobatta magát bronzeba és onnan climbolt feljebb

bronzeba q time <1perc
silverbe <3perc

kibaszott nagy törés

gold 7-8 perc
plat 10perc +

látjuk milyen erős az orosz community
gambit régi playerei (régebben moscow 5) mindig elmondták mi megy orosz szerveren, hogy a community 90% feedelni akar illetve cyka blyat

nyilván egy jobb orosz nem fog várni 10 perceket, inkább eljön onnan a faszba, a nyomorhegyek meg elvannak bronzeba-silverbe

orosz szerver jelenleg karanténként működik, szerencsére :)
dotába is kéne nektek egy hasonló, bár kérdéses syl melyik oldalán lenne a karanténnek LOL!XD


gyors google search azt mondja, hogy rus serveren tizedannyian vannak, mint nen, huszadannyian, mint westen, ez megmagyarazza a queuetimeot
meg ugy altalaban, szerintem ha belegondol az ember, rajon, hogy faszsag, de ha barkit kifejezett unneplesre osztonoz, hogy igy van, akkor egeszsegetekre
vagy nem is tudom mar, hogy mit akarsz ezzel bebizonyitani igy a harmadik walloftexttel :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1420342044205420642074303Next
Add Reply New Topic New Poll