d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1420242034204420542064303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 9 2016 04:59am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 12:55)
hearthstone

no man sky



jó gém a doto

egyik egy singleplayer, másiknak köze sincs a skillhez, csak az rng-hez


lolnak sincs köze a skillhez, mégis sokan nézik :o
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 04:59am
Quote (sylke @ Aug 9 2016 11:59am)
lolnak sincs köze a skillhez, mégis sokan nézik :o


te szoktál a dotával játszani?

milyen mmred van?


vagy csak a streameket nézegeted B)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 9 2016 05:01am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 12:59)
te szoktál a dotával játszani?

milyen mmred van?


vagy csak a streameket nézegeted B)


jolvan öreg nyugi, nem kell szivrohamot kapni az idegességtöl
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 05:01am
Quote (sylke @ Aug 9 2016 12:01pm)
jolvan öreg nyugi, nem kell szivrohamot kapni az idegességtöl


de én csak kérdeztem valamit, miért nem szeretnél válaszolni a kérdésemre?

seems fishy

This post was edited by TrollBoss on Aug 9 2016 05:02am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2016 05:03am
Quote (sylke @ 9 Aug 2016 13:01)
jolvan öreg nyugi, nem kell szivrohamot kapni az idegességtöl


A dotában is egér kattintással irányítod a hőst, és a QWER gombokkal használod a képességeket nem?
Ott ehhez több skill kell?
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2016 05:05am
champ mechanika, map awareness, game knowlegde

eleg regota jatszok ezzel a jatekkal es azt tapasztaltam ami rng-n mulik az egyedul az a crit chance

de ha tenyleg nincs skill benne akkor osszerakhatunk egy bronze playert egy masterrel es 10 gamebol parat biztos megnyer 1v1be mert LUCKY kek

Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 05:06am
Quote (yupi @ Aug 9 2016 12:05pm)
champ mechanika, map awareness, game knowlegde

eleg regota jatszok ezzel a jatekkal es azt tapasztaltam ami rng-n mulik az egyedul az a crit chance

de ha tenyleg nincs skill benne akkor osszerakhatunk egy bronze playert egy masterrel es 10 gamebol parat biztos megnyer 1v1be mert LUCKY kek


nembaj syl vergődése priceless, gondolom ilyen 2k mmr-je van
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2016 05:18am
Quote (harcikacsa17 @ 9 Aug 2016 12:40)
Egyre szánalmasabb a dotasok vergődése itt.
Ha tényleg jobb lenne a dota bármivel is , akkor nem kéne itt bizonygatni.
a player szám meg elárul mindent:
http://1u88jj3r4db2x4txp44yqfj1.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/07/mobachart23.jpg

/e Részemről ennyi, jöhet a nyáladzás a dotások részéről, leszarom.


a player szám a népszerűségét árulja el egy játéknak, nem a minőségét (sztem az összes moba csobó kezsuel filth, szoval gyertek ram :$)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 05:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 9 2016 12:18pm)
a player szám a népszerűségét árulja el egy játéknak, nem a minőségét (sztem az összes moba csobó kezsuel filth, szoval gyertek ram :$)


mindenki láthatja hogy az oroszok játszanak főképp a dotával, amikor az orosz tournamentet többen nézik mint az angolt

riot megfogta és a rákos communityt levágta európáról (oroszok kaptak külön szervert)
ofc nem akar egy orosz sem játszani vele, mert nem tudnak vergődni más játékában, csak egymás torkát tudják elvágni
plusz ez elrettentette az oroszokat a gametől, egy-kettő aki tényleg játszani, és nem feedelni akar az átjött pénzért nordic szerverre, a többi ott vergődik bronze illetve silver aljában (szerintem goldba meg platba a queue time az így végtelen, mivel senki nem tud olyan szinten játszani)

pedig lol is cancer volt amikor nem volt régebben orosz szerver


így aki dotában sucks, könnyebb blamelni lolt mert "oroszok omfg"
félreértés ne essék, nem tudom innen ki milyen mmr-t képvisel (HALVÁNY GYANÚM AZÉRT VAN KAPPA)


most érdekes, nincs egyetlen tournament egyik játékban sem, az overwatch is megveri a dotkát, két top streamer dotában ránézésre orosz (az első nem-orosz streamert 1300-an nézik)
a quality discussionról meg hogy "haldoklik a topik", visszanéztem pár oldalt dotában, és twitter linkek, képek a játékosok fejéről illetve navi navi

nyilván nem játszunk annyian már a subról mint régen, meg nincs itt smat, jara sem játszik, nincs kin nevetni



de mindjárt jön valami orosz-által triggered dotás és megmondja a tutit hogy vergődök, quality discussion, mint említettem

This post was edited by TrollBoss on Aug 9 2016 05:41am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2016 05:38am
Quote (TrollBoss @ 9 Aug 2016 13:28)
mindenki láthatja hogy az oroszok játszanak főképp a dotával, amikor az orosz tournamentet többen nézik mint az angolt

riot megfogta és mivel a rákos communityt levágta európáról (oroszok kaptak külön szervert)
ofc nem akar egy orosz sem játszani vele, mert nem tudnak vergődni más játékában, csak egymás torkát tudják elvágni

pedig lol is cancer volt amikor nem volt régebben orosz szerver


így aki dotában sucks, könnyebb blamelni lolt mert "oroszok omfg"
félreértés ne essék, nem tudom innen ki milyen mmr-t képvisel (HALVÁNY GYANÚM AZÉRT VAN KAPPA)


most érdekes, nincs egyetlen tournament egyik játékban sem, az overwatch is megveri a dotkát, két top streamer dotában ránézésre orosz
a quality discussionról meg hogy "haldoklik a topik", visszanéztem pár oldalt dotában, és twitter linkek, képek a játékosok fejéről illetve navi navi

nyilván nem játszunk annyian már a subról mint régen, meg nincs itt smat, jara sem játszik, nincs kin nevetni



de mindjárt jön valami orosz-által triggered dotás és megmondja a tutit hogy vergődök, quality discussion, mint említettem


nekem mondhatod, szerintem mind filthy casualek vagytok)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1420242034204420542064303Next
Add Reply New Topic New Poll