d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1420142024203420442054303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 9 2016 03:48am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 9 2016 07:37am)
Ez csak az ingame nezöket szamolja?


twitch+ingame szerintem
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2016 04:40am
Egyre szánalmasabb a dotasok vergődése itt.
Ha tényleg jobb lenne a dota bármivel is , akkor nem kéne itt bizonygatni.
a player szám meg elárul mindent:


/e Részemről ennyi, jöhet a nyáladzás a dotások részéről, leszarom.

This post was edited by harcikacsa17 on Aug 9 2016 04:42am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 9 2016 04:44am
Quote (harcikacsa17 @ Aug 9 2016 12:40pm)
Egyre szánalmasabb a dotasok vergődése itt.
Ha tényleg jobb lenne a dota bármivel is , akkor nem kéne itt bizonygatni.
a player szám meg elárul mindent:
http://1u88jj3r4db2x4txp44yqfj1.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/07/mobachart23.jpg

/e Részemről ennyi, jöhet a nyáladzás a dotások részéről, leszarom.


amugy itt a monthly playeren kivül melyik pozitivum a másik 3-al szemben
(csak mert halott a sub és benéztem ide)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 04:48am
noobok vagytok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 9 2016 04:48am
Quote (cowding @ 9 Aug 2016 12:44)
amugy itt a monthly playeren kivül melyik pozitivum a másik 3-al szemben
(csak mert halott a sub és benéztem ide)


ne probálj értelmesen kommunikálni lol playerekkel
még a végén összeloloznak és ugy maradsz :S
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2016 04:52am
Quote (sylke @ 9 Aug 2016 12:48)
ne probálj értelmesen kommunikálni lol playerekkel
még a végén összeloloznak és ugy maradsz :S


Csupán próbálunk lesüllyedni a szintetekre, de nem megy. :/
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 9 2016 04:53am
Quote (harcikacsa17 @ 9 Aug 2016 12:52)
Csupán próbálunk lesüllyedni a szintetekre, de nem megy. :/


/e Részemről ennyi, jöhet a nyáladzás a dotások részéről, leszarom.

elég jol leszarod látom hehe
standard lolos
ideges vagy?
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2016 04:55am


most egyik jatekban sincs tournament
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2016 04:55am
Quote (sylke @ 9 Aug 2016 12:53)
/e Részemről ennyi, jöhet a nyáladzás a dotások részéről, leszarom.

elég jol leszarod látom hehe
standard lolos
ideges vagy?


Kicsit sem. ^^,
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2016 04:55am
Quote (yupi @ Aug 9 2016 11:55am)


hearthstone

no man sky



jó gém a doto

egyik egy singleplayer, másiknak köze sincs a skillhez, csak az rng-hez

This post was edited by TrollBoss on Aug 9 2016 04:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1420142024203420442054303Next
Add Reply New Topic New Poll