Egyre szánalmasabb a dotasok vergődése itt.
Ha tényleg jobb lenne a dota bármivel is , akkor nem kéne itt bizonygatni.
a player szám meg elárul mindent:

/e Részemről ennyi, jöhet a nyáladzás a dotások részéről, leszarom.
This post was edited by harcikacsa17 on Aug 9 2016 04:42am