Quote (sylke @ Aug 8 2016 09:08pm)
sajnos a lol playerek már nem postolnak ide, mer halott a játék
mi játszunk mert tudunk, nem pedig streamre verjük a faszunkat :~)
najó kivéve jara ő nem tud játszani
This post was edited by TrollBoss on Aug 8 2016 02:44pm