d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1419942004201420242034303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 8 2016 11:26am
Quote (jarabekg @ 8 Aug 2016 18:59)
16 k kulonbseg TI-vel, ugy hogy nalunk streamel trick2g meg ket masik retardalt XD


ugy tünik most már 260k különbséggel
érdekes
spoiler: még mindig nem mennek a gémek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 8 2016 11:28am
Quote (sylke @ Aug 8 2016 06:26pm)
ugy tünik most már 260k különbséggel
érdekes
spoiler: még mindig nem mennek a gémek


innentol mindne nap kuldok egy screenshotot a dota topicba, amikor a lolt nezik tobben
spoiler: 355 posttal gazdagabb leszek az ev vegere

This post was edited by jarabekg on Aug 8 2016 11:29am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 8 2016 11:29am

jó volt végigolvasni az utóbbi pár oldalt

ez a mi nélkül lett meg nem lett volna esport felesleges belemenni, ha nem lett volna sc2, quake vagy akármi, akkor lett volna más max később
literally akármelyik fpsből lehet esportot csinálni ha nincs jobb


Quote (jarabekg @ Aug 8 2016 06:59pm)
16 k kulonbseg TI-vel, ugy hogy nalunk streamel trick2g meg ket masik retardalt XD



(még mindig 20 perc, még kezdődik a game btw)


This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Aug 8 2016 11:29am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 8 2016 11:37am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 8 2016 06:29pm)
jó volt végigolvasni az utóbbi pár oldalt

ez a mi nélkül lett meg nem lett volna esport felesleges belemenni, ha nem lett volna sc2, quake vagy akármi, akkor lett volna más max később
literally akármelyik fpsből lehet esportot csinálni ha nincs jobb





(még mindig 20 perc, még kezdődik a game btw)
http://2.1m.yt/6DKMvD.png


Lolt is csak azert nezik ennyien mert minden nagycsöcsü kurva streamelessel akar bevagodni a visza fogott kocka egyeneknel.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 8 2016 11:46am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 8 2016 07:37pm)
Lolt is csak azert nezik ennyien mert minden nagycsöcsü kurva streamelessel akar bevagodni a visza fogott kocka egyeneknel.


szeirntem inkább azért mert nagyrészt középsulis és alatta lévő korosztály játsza, nekik meg több idejük van ilyesmire
pl ma se tudom csak első pár órát nézni TI-ból :(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 8 2016 11:47am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 8 2016 06:46pm)
szeirntem inkább azért mert nagyrészt középsulis és alatta lévő korosztály játsza, nekik meg több idejük van ilyesmire
pl ma se tudom csak első pár órát nézni TI-ból :(


Nalam a munkahelyen valami nyakszakall szokott lol of legendak streamet nezni amikor jövök haza meg ebedszünetben
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 8 2016 11:48am
Quote (jarabekg @ Aug 8 2016 05:59pm)
16 k kulonbseg TI-vel, ugy hogy nalunk streamel trick2g meg ket masik retardalt XD


216k, de még nem kezdődött el az első game :wacko:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 8 2016 12:26pm
400k dotka
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 8 2016 12:48pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 8 2016 08:26pm)
400k dotka


pont mint amennyire órám van az egyik accomon
Xd
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 8 2016 02:06pm
menjetek már innen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1419942004201420242034303Next
Add Reply New Topic New Poll