jó volt végigolvasni az utóbbi pár oldalt
ez a mi nélkül lett meg nem lett volna esport felesleges belemenni, ha nem lett volna sc2, quake vagy akármi, akkor lett volna más max később
literally akármelyik fpsből lehet esportot csinálni ha nincs jobb
Quote (jarabekg @ Aug 8 2016 06:59pm)
16 k kulonbseg TI-vel, ugy hogy nalunk streamel trick2g meg ket masik retardalt XD
(még mindig 20 perc, még kezdődik a game btw)
This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Aug 8 2016 11:29am