d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14194204214224231257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Jan 3 2013 03:42pm
régebben szedtem kreatint meg mellé tömegnövelőt és sztem az okozhatja hogy ha futok akkor lötyög a mellizmom (átlagos testalkat) , tehát valószínű hogy elzsírosodott ?! most újra el akarok kezdeni edzeni mit lenne érdemes szednem, ha tömegnövelés a cél ?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 3 2013 03:43pm
Quote (iceblade777 @ 3 Jan 2013 23:42)
régebben szedtem kreatint meg mellé tömegnövelőt és sztem az okozhatja hogy ha futok akkor lötyög a mellizmom (átlagos testalkat) , tehát valószínű hogy elzsírosodott ?! most újra el akarok kezdeni edzeni mit lenne érdemes szednem, ha tömegnövelés a cél ?


csocseid nottek a szteroidoktol
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 3 2013 03:45pm
tommy: miért?
mert kurvára szarul van összerakva szerintem ...

nekem kb így néz ki:

hétfő:
Mell (egyenes padon, negatív padon, pozitív padon vagy hogy a gecibe mondják (felső mellre)
Bicepsz
Alkar

Kedd:
Hát
tricepsz
váll

szerda:
Láb

csüt: ugyan az mint hétfő
péntek: ugyan az mint kedd

Szombat:
Láb

Hasazni utálok + kell a faszomnak kockás has ezért sose küldöm, de amikor küldtem minden nap utolsó gyakorlatnak.
e/ szerintem a csukja szar, undorító, sose küldöm

én mindig ugyan ezt küldöm másfél éve, csak kb 2-3havonta a gépeket cserélem le ..
minden izomcsoportot 3 különböző géppel mozgatok meg

This post was edited by SnoopDogg on Jan 3 2013 03:47pm
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Jan 3 2013 03:48pm
Quote (RRC @ Jan 3 2013 10:43pm)
csocseid nottek a szteroidoktol


annyira azért nem lóg

Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 3 2013 03:49pm
kb 1 hónapja már csak szerdán szoktam lábazni szombaton meg rámegyek a szerintem legfontosabb izmokra: bicepsz, mell
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 03:51pm
Quote (SnoopDogg @ 3 Jan 2013 22:49)
kb 1 hónapja már csak szerdán szoktam lábazni szombaton meg rámegyek a szerintem legfontosabb izmokra: bicepsz, mell


és az agyadat mikor tornáztatod?
:hug:
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 3 2013 03:53pm
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 11:51pm)
és az agyadat mikor tornáztatod?
:hug:


erővel elintézek bármit, np
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 3 2013 03:54pm
Quote (iceblade777 @ Jan 3 2013 11:42pm)
régebben szedtem kreatint meg mellé tömegnövelőt és sztem az okozhatja hogy ha futok akkor lötyög a mellizmom (átlagos testalkat) , tehát valószínű hogy elzsírosodott ?! most újra el akarok kezdeni edzeni mit lenne érdemes szednem, ha tömegnövelés a cél ?


Normális kajára költsd a pénzed ne táplálékKIEGÉSZÍTŐRE mert amíg nincs normális étrended szart se fog érni
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 03:57pm
Quote (SnoopDogg @ 3 Jan 2013 22:53)
erővel elintézek bármit, np


igazából ezt szeretem benned :D
ezt a nyers őszinteséget amivel kezeled a világot.

remélem, nem sértődsz meg a hasonlaton, kicsit olyan vagy mint a néhai kutyám (jellemre / kicsit talán küllemre is) - őt nagyon imádtam. (sokan utálták :D )

ha lehetne se használta az eszét, mert erőből kezelte a dolgokat ^^
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Jan 3 2013 03:59pm
Quote (championmath @ Jan 3 2013 10:54pm)
Normális kajára költsd a pénzed ne táplálékKIEGÉSZÍTŐRE mert amíg nincs normális étrended szart se fog érni


milyen normális kajára gondolsz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14194204214224231257Next
Add Reply New Topic New Poll