d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hivatalos Szervilizmus Téma
Prev1414243444579Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 25 2015 10:21am


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2015 09:51am
http://nyomaban.blog.hu/2015/07/26/amerikai_ugynokok_kormanypolitikusokra_tamadnak_magyarorszagon

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Quote (panyikapitany@tumblr)
Az év tényfeltáró cikke. És az a durva, hogy a fideszes nyuggercsoportok a Facebookon osztják is ezerrel az orosz titkosszolgálat legblődebb faszságait is. “A vörös nap szimbólumával kapnak jelzést a hazai liberális újságírók – CIA-ügynökök –, arra vonatkozóan, hogy kit kell támadniuk. Az Index, az Origo, a 444 és a többiek így kapnak jelt, mielőtt mocskolódásuk beindul.”
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2015 12:42pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2015 05:07am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 28 2015 12:27pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2015 06:12am
EGY KISEBBSÉGI (SVÁB) LEVELE ZSIDÓ ÉS CIGÁNY POLGÁRTÁRSAIHOZ

Őseim a ti őseitekhez hasonlóan évszázadokkal ezelőtt ezt az országot választották hazájuknak. Mivel minket senki nem kényszerített arra, hogy itt éljünk, ezért jogosan várta és várja el a befogadó ország, hogy elfogadjuk: első a magyarok érdeke. Mi svábok nem érezzük magunkat elnyomottnak, hiszen beszélhetünk, tanulhatunk németül, ápolhatjuk hagyományainkat. Ahogy ti is. Természetesen nem felejtettük el azt a sötét, kommunista korszakot, amikor a svábokat tömegesen deportálták, málenkij robotra hurcolták őket, házaikat elvették, sokukat névmagyarosításra kényszerítettek. Akkor persze liberálisok, fajvédők, népszavás idióták nem tiltakoztak. Gusztosokban és mohácsikban nem keltett félelmet a Munkásőrség, a kommunisták felfegyverzett, bakancsos, egyenruhás párthadserege. Nagyszüleimtől is mindent elvettek. Anyu így lett Brauer helyett Bányai és ráadásként a középiskolából is kirúgták. Mégsem lettek megélhetési bűnözők. Kemény munkával elölről kezdték az életüket, ahogy még nagyon sok sváb. Híresek is a svábok a spórolásukról. Persze országokat még ma sem tudunk felvásárolni.Vallom, hogy minden fajnak, rassznak, etnikumnak és nemzetiségnek vannak jellemző tulajdonságai. Nem vagyunk egyformák. Ez a különbözőség az egyik fontos része a kriminológiában alkalmazott profilalkotásnak. Milliárdos ingatlan panama, tőzsde spekuláció - zsidóbűnözés. Színesfémlopás, emberölés különös kegyetlenséggel 200 Ft-ért, csoportosan elkövetett garázdaság kapákkal és kaszákkal felfegyverkezve - cigánybűnözés. Ha majd a svábok között is elszaporodik egyfajta bűnelkövetési módszer, én nem fogok tiltakozni a svábbűnözés szóösszetétel használata miatt. Sőt, elsőként fogok elhatárolódni a bűnöző életmódot folytató sváboktól. Fiamat a tisztességes, becsületes életre nevelem. Kitűnő tanuló és nem szokott “gyerekcsínyt” elkövetni. Zsidók és cigányok! Szörnyű lehet itt élnetek, hiszen mindenkit gyűlöltök és nem értitek miért gyűlöl meg benneteket mindenki. Vajon én, mint sváb származású, miért nem érzékelem a kirekesztést? Mert mi elfogadtuk a szabályokat. Megszerettük ezt az országot, Magyarországot a hazánknak tekintjük. Ti csak egy gazdatestnek, amin parazitaként élősködtök. Ha nem érzitek itt jól magatokat, gondoljatok ex-miniszterelnökötök szavaira : “El lehet innen menni!”.Ritzel Rita Bonyhád barikád.hu
Go Back To Magyar Topic List
Prev1414243444579Next
Add Reply New Topic New Poll