Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jul 2015 17:37)
itt bukik meg a legtobb ember
ott bukik meg a legtöbb ember hogy a 150 goldos arénában ha mondjuk elmegy 10 winig akkor kap mondjuk 300 goldot?
igen, biztos ezér buknak meg hiszen ki lehet farmolni 6k aranyat egy perc alatt!
hülyegyerek
Quote (bajcli @ 27 Jul 2015 17:19)
egyreszt egyik se dragabb 3.5k-nal szerintem, masreszt meg mi a fasznak farmolnad ki pl brmet is, amikor alig van benne jo lap
fel nem fogom, hogy emberek bognek, hogy p2w, mert fizetni kell, hogy full collectionod legyen, amikor a full collection 90%-a fos lap, es semmi koze nincs a NYERESHEZ
(amugymeg nemis kell fizetni, ha jo vagy arenaban meg jatszol sokat)
az összesre gondoltam, nem egyenként
ja, lehet hogy a lapok 90%a fos, de a többi tizzel mivan? elég fasza lehet ugy constructedet játszani, hogy jön ellened vki normális deckel, te meg ott faszkodsz mer pont ez a lap nincs meg, vagy egy másik, amivel _sokkal_ jobb lenne a decked
????
de amugyis nem is értem miért vitatkozik ezen bárki is, kb minden streamen(=amit én nézek) azt mondják hogy aki most kezdi el free 2 playként, annak kurvára szopás az egész és szinte lehetetlen kifarmolni
This post was edited by sylke on Jul 27 2015 10:02am