d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 5 Perc és Széna Megy Haza
Prev1414243444583Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 27 2015 09:16am
Quote (anyd @ 27 Jul 2015 15:55)
nem játszok pay to win játékokkal


starcraftozz akkor es akkor legalabb valami skilles gemmel jaccol ))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2015 09:16am
Quote (lacketto @ 27 Jul 2015 14:37)


Tulsutotted a hust. :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 27 2015 09:19am
Quote (sylke @ Jul 27 2015 03:01pm)
és gondolom az 5-6k goldos kiegeket is kifarmolod egy pillanat alatt


miért kéne kifarmolni egy pillanat alatt, ha az ember csak azért játszik vele, hogy funoljon rank20-on + eltossza az időt


ez kb ilyen "elköltök 400k ezret egy webshopban azért, hogy cuccolják fel a kariaimat d3ban"
:XD
akkor mi értelme utána már a játéknak?! (mondjuk d3nak még azzal együtt sincs túl sok)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 27 2015 09:19am
Quote (sylke @ 27 Jul 2015 16:01)
és gondolom az 5-6k goldos kiegeket is kifarmolod egy pillanat alatt


egyreszt egyik se dragabb 3.5k-nal szerintem, masreszt meg mi a fasznak farmolnad ki pl brmet is, amikor alig van benne jo lap

fel nem fogom, hogy emberek bognek, hogy p2w, mert fizetni kell, hogy full collectionod legyen, amikor a full collection 90%-a fos lap, es semmi koze nincs a NYERESHEZ

(amugymeg nemis kell fizetni, ha jo vagy arenaban meg jatszol sokat)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 27 2015 09:37am
Quote (bajcli @ 27 Jul 2015 17:19)
egyreszt egyik se dragabb 3.5k-nal szerintem, masreszt meg mi a fasznak farmolnad ki pl brmet is, amikor alig van benne jo lap

fel nem fogom, hogy emberek bognek, hogy p2w, mert fizetni kell, hogy full collectionod legyen, amikor a full collection 90%-a fos lap, es semmi koze nincs a NYERESHEZ

(amugymeg nemis kell fizetni, ha jo vagy arenaban meg jatszol sokat)


itt bukik meg a legtobb ember
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 27 2015 10:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jul 2015 17:37)
itt bukik meg a legtobb ember


ott bukik meg a legtöbb ember hogy a 150 goldos arénában ha mondjuk elmegy 10 winig akkor kap mondjuk 300 goldot?
igen, biztos ezér buknak meg hiszen ki lehet farmolni 6k aranyat egy perc alatt!
hülyegyerek

Quote (bajcli @ 27 Jul 2015 17:19)
egyreszt egyik se dragabb 3.5k-nal szerintem, masreszt meg mi a fasznak farmolnad ki pl brmet is, amikor alig van benne jo lap

fel nem fogom, hogy emberek bognek, hogy p2w, mert fizetni kell, hogy full collectionod legyen, amikor a full collection 90%-a fos lap, es semmi koze nincs a NYERESHEZ

(amugymeg nemis kell fizetni, ha jo vagy arenaban meg jatszol sokat)


az összesre gondoltam, nem egyenként
ja, lehet hogy a lapok 90%a fos, de a többi tizzel mivan? elég fasza lehet ugy constructedet játszani, hogy jön ellened vki normális deckel, te meg ott faszkodsz mer pont ez a lap nincs meg, vagy egy másik, amivel _sokkal_ jobb lenne a decked
????

de amugyis nem is értem miért vitatkozik ezen bárki is, kb minden streamen(=amit én nézek) azt mondják hogy aki most kezdi el free 2 playként, annak kurvára szopás az egész és szinte lehetetlen kifarmolni

This post was edited by sylke on Jul 27 2015 10:02am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 27 2015 10:03am
Quote (sylke @ 27 Jul 2015 18:01)
ott bukik meg a legtöbb ember hogy a 150 goldos arénában ha mondjuk elmegy 10 winig akkor kap mondjuk 300 goldot?
igen, biztos ezér buknak meg hiszen ki lehet farmolni 6k aranyat egy perc alatt!
hülyegyerek



az összesre gondoltam, nem egyenként
ja, lehet hogy a lapok 90%a fos, de a többi tizzel mivan? elég fasza lehet ugy constructedet játszani, hogy jön ellened vki normális deckel, te meg ott faszkodsz mer pont ez a lap nincs meg, vagy egy másik, amivel _sokkal_ jobb lenne a decked
????

de amugyis nem is értem miért vitatkozik ezen bárki is, kb minden streamen(=amit én nézek) azt mondják hogy aki most kezdi el free 2 playként, annak kurvára szopás az egész és szinte lehetetlen kifarmolni


te teljesen retardált vagy syl?
látom nehéz értelmezni egy sor szöveget
egyáltalán nem arra utaltam, hogy a legtöbb ember nem lesz jó arénában, és nem fog 10-et nyerni, semmi ilyesmi

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 27 2015 10:05am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 27 2015 10:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jul 2015 18:03)
te teljesen retardált vagy syl?


nyilván
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 27 2015 10:06am
Quote (sylke @ 27 Jul 2015 18:05)
nyilván


akkor tanulj meg olvasni pls
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 27 2015 10:06am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jul 2015 18:06)
akkor tanulj meg olvasni pls


jajajajajajajajja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1414243444583Next
Add Reply New Topic New Poll