d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev14142434445214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2012 01:20pm

Nyerítettem

This post was edited by Rawen on Jun 2 2012 01:22pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 2 2012 01:22pm
Quote (bajcli @ 2 Jun 2012 17:07)
mér, renly faszát is leszopkodta loras tyrell...
csomó hetero színész játszik buzikat, az ilyen garantált oscar/golden globe :D


jó, hát tyrellről meg azt nem nézném ki, hogy hetero
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 3 2012 07:46am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2012 08:17am
-1 Joffrey, most már tökéletes a Lannister ház :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 3 2012 08:19am
Quote (Rawen @ 3 Jun 2012 16:17)
-1 Joffrey, most már tökéletes a Lannister ház :D


implying cersei
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2012 08:20am
Quote (SummertimeClothes @ 3 Jun 2012 16:19)
implying cersei


Már vártam :D Őt elviselem, nem tudom miért.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 3 2012 08:30am
Quote (Rawen @ 3 Jun 2012 15:17)
-1 Joffrey, most már tökéletes a Lannister ház :D


annak én is örültem, csak a személyéhez képest túl kegyes halála volt. Én valami olyat képzeltem el hogy egyesével vágják le az ujjait, majd a szemét és a nyelvét is kivágják végül a seggén keresztül karóba húzzák...
bezzeg Nedet lefejezték, Jont meg Robbot megszurkálták > ezt a péniszt meg csak megmérgezték :(
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 3 2012 08:33am
Quote (kusziyoker @ 3 Jun 2012 16:30)
annak én is örültem, csak a személyéhez képest túl kegyes halála volt. Én valami olyat képzeltem el hogy egyesével vágják le az ujjait, majd a szemét és a nyelvét is kivágják végül a seggén keresztül karóba húzzák... 
bezzeg Nedet lefejezték, Jont meg Robbot megszurkálták > ezt a péniszt meg csak megmérgezték :(


szerintem fajdalmasabb volt a halala mint egy lefejezes
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2012 08:36am
Quote (kusziyoker @ 3 Jun 2012 16:30)
annak én is örültem, csak a személyéhez képest túl kegyes halála volt. Én valami olyat képzeltem el hogy egyesével vágják le az ujjait, majd a szemét és a nyelvét is kivágják végül a seggén keresztül karóba húzzák... 
bezzeg Nedet lefejezték, Jont meg Robbot megszurkálták > ezt a péniszt meg csak megmérgezték :(


Felesleges, engem nem zavar, hogy nem minden úgy történik ahogy el lehetne várni vagy ahogy máshol szokott.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 3 2012 01:54pm
jo szar lesz majd megint varni egy evet, csak hogy utana megint foghassam a fejemet minden heten
Go Back To Magyar Topic List
Prev14142434445214Next
Add Reply New Topic New Poll